تاریخ درج خبر : 1395/02/05
کد خبر : ۵۴۱۱۳۰
+ تغییر اندازه نوشته -

کهگیلویه و بویراحمد نخستین تولیدکننده نان حجیم بلوط در خاورمیانه

معاون پژوهشی وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: برای نخستین بار در کشور تولید نان حجیم بلوط در خاورمیانه در کهگیلویه و بویراحمد انجام می‌شود.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، علی‌اصغر توفیق معاون پژوهشی وزیر صنعت و معدن و تجارت به همراه مسئولان استانی در کهگیلویه و بویراحمد از واحدهای صنعتی آرد باقری و همچنین بزرگ‌ترین واحد تولید نان صنعتی جنوب کشور «کوبودنا» بازدید کردند.

در این بازدید که اصحاب رسانه و مطبوعات نیز حضور داشتند معاون وزیر صنعت و معدن و تجارت از خطوط مختلف تولید در دو واحد آرد باقری و همچنین کوبودنا بازدید به عمل آورد.

معاون وزیر صنعت در این بازدید در جمع خبرنگاران با ابراز خوشحالی از تکیه صنایع استان کهگیلویه و بویراحمد به دانش روز و همچنین ارتباط و پیوند با دانشگاه‌های بزرگ خارج استان و دانشگاه‌های بومی استان اظهار کرد: با حضور در چندین واحد صنعتی استان از جمله کوبودنا و همچنین سینره « مهم‌ترین واحد تولیدی آرایشی و بهداشتی کشور» به دانش‌محور بودن واحدهای تولیدی استان پی بردم.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار کرد: در این واحد تولیدی که بر مبنای علمی پایه‌گذاری شده برای نخستین بار در کشور تولید نان حجیم بلوط در خاورمیانه توسط این واحد تولیدی وارد بازار مصرف می‌شود.

حضور معاون وزیر صنایع در واحد تولیدی نان صنعتی

وی با درخواست از مسئولان این واحد بزرگ تولیدی برای حضور محصولات در بازار تهران و سایر شهرهای بزرگ ایران اظهار کرد: این واحد تولیدی یکی از متنوع‌ترین تولیدات نان صنعتی را به خود اختصاص داده است.

توفیق با تأکید بر این که وزارت صنعت و معدن و تجارت از طرح‌های تحقیقاتی و پژوهشی صنایع و واحدهای تولیدی حمایت خواهد کرد افزود: آماده همکاری همه جانبه با واحدهای تولیدی و صنعتی استان کهگیلویه و بویراحمد در زمینه‌های تحقیقاتی و پژوهشی هستیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد