تاریخ درج خبر : 1395/02/05
کد خبر : ۵۴۱۱۵۰
+ تغییر اندازه نوشته -
شاپور پشتیبان

وکیلی ردای اصلاح طلبی خود را حفظ کرده است

با پایان انتخابات هفت اسفند ماه و مشخص شدن برخی از نمایندگان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در بسیاری از حوزه ها‌ی انتخابیه و همچنین رد صلاحیت برخی از چهره های شاخص اصلاح طلبان و حضور چهره ها و پدیده های نو ظهور در این انتخابات از جمله دکتر محمد علی وکیلی مدیر مسئول و صاحب امتیاز روزنامه ابتکار شرایط و آینده اصلاح طلبان را در افق امیدی بلند در دستیابی به  آمال و آرزو های این جناح سیاسی در شکل گیری رفاه اجتماعی مشتمل بر خواستگاه مردم قرار داده است‌.

محمد علی وکیلی اصلاح طلبی که در سطح ملی چهره ای شناخته شده است، با نوع نگاه متفاوت نسبت به مسائل مختلف سیاسی و اجتماعی امید را به اردوگاه اصلاح طلبان به جهت داشتن چهره های شاخص و دارای وزن برگردانده است.

دکتر وکیلی که سالهاست ردای اصلاح طلبی بر تن کرده بر مواضع و گفتمان اصلاحات گونه خود در برخورد با نوع نگاه اصولگرایان و گفتمان این جریان سیاسی در مدیریت کشور همواره ثابت قدم و پای برجا بوده و با حمایت از کاندیدا های لیست امید در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی زمینه ریاست دکتر محمد رضا عارف سر لیست ائتلاف اصلاح طلبان را هموار نموده است .

دکتر وکیلی بارها به صراحت دکتر محمد رضا عارف معاون اول دولت اصلاحات را شایسته به حق عنوان ریاست مجلس دانسته و برای این مهم که جهت حفظ و گسترش گفتمان اصلاح طلبی دارای اهمیت ویژه ای است تلاش نموده است. و  همراه با سایر بزرگان اصلاحات در سطح ملی و استانی در جهت دستیابی به مجلسی پویا و قانون محور تلاش کرده است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد