تاریخ درج خبر : 1395/02/05
کد خبر : ۵۴۱۱۶۴
+ تغییر اندازه نوشته -

حجت الاسلام اندرزیان: غارت 2 میلیاردی اموال بلوکه شده ایران موجب زیر سوال رفتن عزت کشور شده است

حجت الاسلام امرالله اندرزیان با اشاره به غارت مبلغ 2 میلیارد دلار از پول های بلوکه شده ایران به بهانه پرداخت غرامت به خانواده های تفنگدارا قربانی شده آمریکایی در حادثه 1983 بیروت، گفت: غارت اموال بیت المال ملت توسط کدخدا نشان از ماهیت و هویت ذاتی آن ها است که با سرقت و چپاول اموال و منابع دیگران به زندگی حیوانی و شیطانی شان ادامه دهند.

به گزارش پایگاه خبری شهرستان کهگیلویه، اندرزیان افزود: موضع ملایم و نرم بعضی از مسئولین در مقابل خباثت و جنایت آمریکا در قضیه غارت اموال مورد قبول نیست.

وی تصریح کرد: برجام نه تنها نعمت نبود بلکه از آثار زیان بارش تحقیر و توهین به ملت در قضیه غارت اموال و زیر سوال رفتن عزت و اقتدار و پررو نمودن عرب های مرتجع به ویژه حاکمان قرون وسطایی سعودی بوده است .

این مدرس حوزه و دانشگاه گفت: اندیشه حاکم بر سردمداران کاخ سفید اندیشه صهیونیستی است که به گفته قرآن نسبت به هیچ عهد و پیمانی وفا نمی کنند و عهد شکنی جز هویت آن هاست.

اندرزیان ادامه داد: اجازه رهبر معظم انقلاب در مذاکرات هسته ای برای این بود که بعضی از مسئولین به ماهیت غیر انسانی و غیر قابل اعتماد غرب به خصوص آمریکا پی ببرند نه اینکه برجام های دیگری برای به زانو در آوردن ملت ایران و از بین بردن ارزش های انقلاب و پایمال کردن خون شهیدان طراحی شود بلکه تنها نسخه نجات اقتصاد مقاومتی با اقدام و عمل جدی است.

وی با بیان اینکه یکی از برنامه های شیطان تصرف سنگر ها به صورت گام به گام و تدریجی است گفت: آمریکایی ها با مذاکره ساختگی و لبخند های تصنوعی و دروغین به دنبال سلطه بر ایران اسلامی است و در برجام معلوم شد که آن ها با حیله و تزویر آمده و هیچگونه صداقتی در گفتار و رفتارشان وجود ندارد.

این مدرس حوزه و دانشگاه در پایان یادآور شد که اندیشه انقلابی مورد تایید مقام معظم رهبری نه با معامله برد برد سازگاری دارد و نه با لبخند های بی ثمر و نه با هزینه کردن بیت المال و نه با ایستادن کنار پرچمی که نماد کفر، شکر و ظلم به ملت خای مظلوم است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ناشناس گفت:

    حاجی جان آمریکا دشمن است . ما باید صبور باشیم و از موضع خود کوتاه نیایم .باید یک بار دیگر احمدی نزاد بیاید . وآنها را تهدید کند تا هم نفت گران شود وهم یارانه ی 250 هزارتومانی بدهند

پربازديد