تاریخ درج خبر : 1395/02/06
کد خبر : ۵۴۱۲۰۵
+ تغییر اندازه نوشته -

تعیین تکلیف 200 واحد راکد صنعتی استان در 6 ماهه نخست سال 95

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای اجرایی نمودن سیاست های اقتصاد مقاومتی 200 واحد راکد صنعتی کهگیلویه و بویراحمد در 6 ماهه نخست سال 95 تعیین تکلیف خواهند شد.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، داریوش دیودیده با بیان اینکه از آغاز مصوب شدن کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در سطح کشور، 34 جلسه در سطح استان برگزار شده است افزود: مشکلات 159 طرح صنعتی و کشاورزی در این کارگروه مطرح شد.

دیودیده اظهار داشت: این تعداد جلسات 250 مصوبه داشته که از این تعداد 140 مصوبه اجرا و 110 مصوبه در دست اجراست.
رئیس صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد گفت: به لحاظ موضوعی 124 مورد تعیین و تکلیف بدهی، 27 مورد تامین زمین و محدوده معدن و تامین مالی 16 مورد بیشترین موضوعات بوده است.

وی خاطرنشان کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد جزو پنج استان برتر کشور در زمینه تعداد برگزاری جلسات و اجرایی شدن مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در سال 94 معرفی شد.

دیودیده رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید تلاش‌های زیادی برای رفع موانع پیش‌روی بخش صنعت انجام شده، گفت: جلسات کارگروه رفع موانع تولید به صورت مستمر برگزار و مشکلات واحدهای صنعتی در این کارگروه بررسی و با برگزاری مناسب جلسات این کارگروه مشکلات بسیاری از واحدهای تولیدی و صنعتی رفع و این واحدها به چرخه تولید بازگشتند.

وی اضافه کرد: هدف کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید بررسی مشکلات تمام واحدها و بازگشت آنها به چرخه تولید است که در همین خصوص بالغ بر 20 واحد تولیدی و صنعتی در یک سال برگزاری جلسات این کارگروه به چرخه تولید بازگشتند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد