تاریخ درج خبر : 1395/02/06
کد خبر : ۵۴۱۲۰۷
+ تغییر اندازه نوشته -
استاندار:

کهگیلویه و بویراحمد جزو 5 استان برتر کشور در اجرایی کردن مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید است

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از موفقیت کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان خبر داد و گفت: در گزارشی که به رئیس‌جمهور ارائه شده، کهگیلویه و بویراحمد جزو پنج استان برتر کشور در این زمینه شناخته شده است.

به گزارش سایت استان به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد، کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به ریاست سید موسی خادمی استاندار و دیگر مدیران و مسئولان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد.

در ابتدای این نشست خادمی با بیان اینکه همه مسئولان استان برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی استان تلاش کنند، اظهار کرد: مشکلات صنایع خرد و کوچک استان و بازگشت این واحدها به چرخه تولید در دستور کار مدیران باشد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد راه‌اندازی واحدهای تولیدی و صنعتی استان را از راه‌های افزایش صادرات غیرنفتی در کهگیلویه و بویراحمد دانست و تصریح کرد: جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید به صورت مستمر برگزار و مشکلات واحدهای صنعتی مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی بر اجرایی شدن مصوبات این کارگروه تأکید کرد و افزود: راه‌اندازی صنایع تولیدی و صنعتی استان مهمترین راه برای ایجاد اشتغال، کاهش بیکاری و توسعه استان است.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه و بویراحمد در ادامه از موفقیت کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان خبر داد و گفت: در گزارش نعمت‌زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت به رئیس جمهور، استان کهگیلویه و بویراحمد جزو پنج استان برتر کشور در زمینه تعداد برگزاری جلسات و اجرایی شدن مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید معرفی شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد