تاریخ درج خبر : 1395/02/06
کد خبر : ۵۴۱۲۶۱
+ تغییر اندازه نوشته -

مرحله اول پارک چشمه نباتی یاسوج شهریور امسال افتتاح می شود

شهر دار یاسوج گفت: مرحله اول پارک تفریحی سیاحتی چشمه نباتی این شهر تا پایان شهریور امسال به بهره برداری می‌رسد.

به گزارش سایت استان به نقل از ایرنا، محمدعلی جاوید در بازدید از پارک چشمه نباتی یاسوج افزود:مرحله اول اجرای این پارک از قبیل ایجاد باغ تفریحی، رستوران سنتی، نصب آلاچیق، روشنایی ،پارکینگ، زمین بازی کودکان،فضای استراحت،نصب نیمکت و فضای سبز است.

وی بیان کرد:برای شتاب بخشی در روند کار اجرایی این پروژه برخی از ظرفیت های موجود در این پارک و فضاهای مربوط به شهرداری به بخش خصوصی واگذار شده است.

جاوید اظهار کرد: باغ گردو با هدف ایجاد فضایی خدماتی، تفریحی و سیاحتی برای شهروندان و گردشگران در ضلع جنوبی پارک چشمه نباتی ایجاد می شود.

وی با بیان این که پارک چشمه نباتی ظرفیت مطلوبی در بخش گردشگری و خدماتی برای شهروندان و گردشگران دارد،تصریح کرد:با بهره برداری از این طرح مسافران و گردشگران از خدمات رفاهی مناسبی برخور دار خواهند شد.

شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد با برخورداری از آب و هوای مساعد و طبیعت چشم نواز در فصل های مختلف سال میزبان گردشگران و طبیعت دوستان از سراسر کشور است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • احمدی گفت:

    گردشگری برای رونق اقتصادی خوبست اما دریاسوج اینطور نیست،اینجاکه مهمانان میآیند،ارزاق یکهفته همراهشان است،گاز وشعله و هم دارند حتی میوه گوجه خیارراهم اژشهرخودشان می آورند ،دریاسوج فقط نان میخرن ند ،آیااین صنعت توریسم است؟

پربازديد