تاریخ درج خبر : 1395/02/06
کد خبر : ۵۴۱۲۶۸
+ تغییر اندازه نوشته -

آسیب‌های اجتماعی در کهگیلویه وبویراحمد ریشه یابی می‌شود

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به تشکیل اتاق فکر آسیب‌های اجتماعی در استان، گفت: آسیب‌های اجتماعی در کهگیلویه وبویراحمد ریشه یابی می‌شوند.

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، فتاح محمدی در آیین تجلیل از عوامل برگزاری مراسم اعتکاف شهرستان بویراحمد، اظهار داشت: مهم‌ترین فلسفه وجودی خلقت انسان خودشناسی است.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه وبویراحمد با بیان اینکه مراسم معنوی اعتکاف بهترین زمان برای خودشناسی انسان است، عنوان کرد: خوشبختانه هر ساله در استان شاهد رونق و توسعه این مراسم معنوی هستیم.

وی با بیان اینکه مردم نقش اساسی را در حوزه فرهنگ ایفا می‌کنند، عنوان کرد: اقدامات خوبی برای برپایی هرچه بهتر این مراسم از سوی دستگاه‌های اجرایی استان انجام شده است.

محمدی بیان کرد: مسئولان باید همچون مراسم‌های عزاداری ماه محرم و صفر در برگزاری این مراسم معنوی مشارکت مطلوبی داشته باشند.

وی با اشاره به اینکه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته مردم در برپایی هرچه بهتر این مراسم مشارکت داشتند، گفت: امید است خیرین بیش از پیش ما را در برگزاری بهتر مراسم‌های ملی و مذهبی همراهی کنند.

محمدی با بیان اینکه میزان اعتبار حوزه‌های فرهنگی در سطح استان رضایت بخش نیست، تاکید کرد: مسئولان برای برگزاری مراسم‌هایی همچون اعتکاف باید بیش از پیش همکاری و مشارکت داشته باشند.

در این آیین از 150 نفر از عوامل برگزاری مراسم اعتکاف در شهرستان بویراحمد با اهدای لوح سپاس و جوایزی تقدیر شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد