تاریخ درج خبر : 1395/02/06
کد خبر : ۵۴۱۲۷۰
+ تغییر اندازه نوشته -

قضاوت داور کهگیلویه و بویراحمدی در دیدار حساس تیم‌های فوتبال پدیده و ذوب‌آهن

رئیس هیأت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد گفت: در هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال، داور کهگیلویه و بویراحمدی دیدار حساس تیم‌های فوتبال پدیده و ذوب‌آهن را قضاوت خواهد کرد.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، سیدپرویز موسوی در یاسوج با اشاره به موفقیت‌های داوران فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد در این فصل از رقابت‌های باشگاهی فوتبال اظهار کرد: داوران ما همانند همه دوره‌های لیگ برتر فوتبال کشور در این فصل نیز خوش درخشیده‌اند.

وی اضافه کرد: در این فصل از لیگ برتر فوتبال تاکنون داوران استان در دیدارهای حساس و بازی‌های سنگین حضور داشته‌اند.

این مسئول با تمجید از حضور روح‌الله شریفی، محمد راهی و خداداد افشاریان به عنوان ناظر داوری در این دوره از لیگ برتر فوتبال کشور ادامه داد: این داوران به جزء حضور در لیگ برتر فوتبال کشور در دیدارهای مهم لیگ دسته یکم و دسته دوم فوتبال کشور هم حضور خوب و موفقی داشته‌اند.

موسوی با بیان پارامترهای خوب داوران هم‌استانی که موجب موفقیت آن‌ها در رده‌های بالای داوری فوتبال کشور شده است، تصریح کرد: حفظ قوای جسمانی و همچنین به روز کردن دانش داوری به همراه پرهیز از حاشیه‌ها و وارد نشدن به موضوعاتی که آفت داوری بوده موجب موفقیت داوران استان در سطح یک داوری فوتبال کشور شده است.

وی ادامه داد: در هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال کشور که به طور همزمان در شهرهای مختلف کشور برگزار می‌شود محمد راهی داور هم‌استانی قاضی دیدار حساس پدیده و ذوب‌آهن است.

این مسئول گفت: این دیدار حساس روز پنج‌شنبه 9 اردیبهشت‌ماه در ورزشگاه ثامن مشهد از ساعت 18 برگزار می‌شود و ناظر بازی حسین نجاتی است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد