تاریخ درج خبر : 1395/02/07
کد خبر : ۵۴۱۳۲۱
+ تغییر اندازه نوشته -

خبرنگار صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد خبرنگار برترکشور شد

این خبرنگار باتولید گزارش های فاخر درزمینه های مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و پخش آنها از شبکه های استانی و ملی ، به عنوان خبرنگار برتر کشور انتخاب شده است.

خبر نگار یاسوجی

به گزارش سایت استان به نقل از صبح زاگرس، مدیرکل اخبار استانهای رسانه ملی گفت : براساس شاخص های ارزیابی کمی و کیفی تولیدات خبری سال 1394 خبرنگاران مراکز استانها ،زهره بهرامی از کهگیلویه و بویراحمد جزو خبرنگاران برتر مراکز شناخته شد .

سید داوود موسوی افزود: خبرنگاران برتر، درمراسم بزرگداشت مقام زن از سوی معاون خبر صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران ، تقدیر و نام این افراد در هفته نامه صداوسیما درج شد.

این خبرنگار باتولید گزارشهای فاخر درزمینه های مختلف سیاسی ، اقتصادی ، اجتماعی و پخش آنها از شبکه های استانی و ملی ، به عنوان خبرنگار برتر انتخاب شده است . گفتنی است زهره بهرامی ، سردبیر ، خبرنگار و تدوینگر شبکه استانی دنا است که فعالیت خود را از سال 1390 در صداوسیمای مرکز یاسوج آغاز کرده است.

بهرامی با تولید بیش از 100 گزارش فاخر در طبقه ب ، عنوان مقام نخست خبرنگاری در بخش گزارشهای ویژه انتخابات با گزارش ” اقوام به میدان می آیند ” و مقام نخست سردبیری در بخش مجموعه های خبری در هجدهمین جشنواره تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها که خرداد ماه سال 1393 در تبریز برگزار شد را در کارنامه کاری خود دارد.

از دیگر مقام های برتر این خبرنگار در عرصه تولید گزارشهای فاخر ، شکستن رکورد تعداد گزارشهای باکیفیت تهیه شده توسط یک خبرنگار طی یک ماه در کشور است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد