تاریخ درج خبر : 1395/02/10
کد خبر : ۵۴۱۵۸۴
+ تغییر اندازه نوشته -

تکمیل پل سوم بشار یاسوج تا 75 روز دیگر

در نشست بررسی وضعیت پروژه‌های عمرانی شهرستان بویراحمد موضوعاتی مطرح شد از جمله این که پل سوم بشار تا 75 روز دیگر تکمیل می‌شود.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، به ریاست سید موسی خادمی استاندار کهگیلویه و بویراحمد و با حضور پژمان نیک‌اقبالی معاون عمرانی استاندار، غلام‌محمد زارعی نماینده بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی و برخی از مسئولان استانی و شهرستانی پروژه‌های عمرانی نیمه‌تمام شهرستان‌های بویراحمد و دنا مورد بررسی دوباره قرار گرفت.

یکی از موضوعات مطروحه در این نشست مربوط به پل سوم بشار بود که در همین خصوص مدیرکل راه و شهرسازی استان از اهتمام این دستگاه برای تکمیل هر چه سریع‌تر آن خبر داد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: پیمانکار قبلی علی‌رغم ابلاغ‌های ما عزم جدی برای تکمیل پروژه نداشت.

حسن فدایی گفت: اکنون پیمانکار جدید آماده کار بر روی این پروژه است و از زمانی که ترک تشریفات را امضا کند به مدت 75 روز بعد، پروژه تحویل داده خواهد شد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان کهگیلویه و بویراحمد به برخی از پروژه‌های دیگر راه و شهرسازی استان نیز اشاره کرد و گفت: آسفالت جاده تل‌خسرو تا شهر یاسوج از هفته آینده در دستور کار خواهیم داشت.

فدایی تشریح کرد: در خصوص ساخت زیرگذری برای رفت و آمد مردم در دهستان دشت‌روم نیز اگر مالکان زمین‌ها با ما همکاری لازم را داشته باشند چنین پروژه‌ای را هم اجرا خواهیم کرد.

وی به سفر رئیس‌جمهور به استان فارس و تخصیص‌هایی که به محور شیراز به سپیدان داده شد اشاره کرد و گفت: برای این جاده که به نام شیراز-سپیدان- یاسوج است توسط رئیس‌جمهور مبلغ 10 میلیارد تومان تخصیص داده شد که 5 میلیارد آن متعلق به قسمت استان ما و 5 میلیارد دیگر به استان فارس تعلق دادند.

این مسئول افزود: معادل 2 میلیارد تومان یا 40 درصد آن اکنون به استان تخصیص داده شده در حالی که در این پروژه 2.5 میلیارد تومان بدهکار هستیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد