تاریخ درج خبر : 1395/02/10
کد خبر : ۵۴۱۵۹۰
+ تغییر اندازه نوشته -

تیم فوتبال آذرخش یاسوج مدعی صعود به لیگ دسته اول فوتبال جوانان کشور

رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به برگزاری مرحله نهایی مسابقات جوانان کشور گفت: تیم فوتبال آذرخش یاسوج مدعی صعود به لیگ دسته اول فوتبال جوانان کشور در این مسابقات است.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، سید پرویز موسوی با اشاره به اهمیت توجه به پایه‌ها در رشته فوتبال اظهار کرد: پیشرفت و توسعه فوتبال بدون توجه به پایه‌ها امکان‌پذیر نیست.

رئیس هیئت فوتبال استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: به همین دلیل یکی از مهم‌ترین برنامه‌های ما در اجرای طرح ایران‌ویژن فوتبال در استان کهگیلویه و بویراحمد، توجه هر چه بیشتر به فوتبال پایه‌ها در استان است.

وی از اجرایی شدن فاز سوم ایران‌ویژن فوتبال در استان خبر داد و گفت: باید فوتبال پایه‌ها را در باشگاه‌ها جدی بگیرند و سرمایه‌گذاری بیشتری روی آن‌ها شود.

این مسئول در ادامه به موفقیت تیم فوتبال آذرخش یاسوج در مسابقات جوانان کشور اشاره کرد و گفت: به میزبانی محبان بافق، مرحله پایانی گروه «ب» مسابقات مناطق جوانان کشور برگزار می‌شود.

وی افزود: در این گروه تیم‌های آذرخش یاسوج به همراه میزبان و همچنین گیتی‌پسند اصفهان و شهرداری اراک حضور خواهند داشت.

رئیس هیئت فوتبال کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: مرحله پایانی این مسابقات برای حضور دو تیم در مسابقات لیگ دسته اول فوتبال جوانان از روز 6 تا 20 اردیبهشت ماه برگزار می‌شود.

این مسئول با ابراز امیدواری از حضور تیم فوتبال آذرخش یاسوج در لیگ دسته اول فوتبال جوانان کشور گفت: تیمی خوب با کادر فنی مجرب داریم که با همکاری و غیرت بازیکنان این موفقیت را در سال جاری برای فوتبال استان کسب خواهیم کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد