تاریخ درج خبر : 1395/02/10
کد خبر : ۵۴۱۵۹۳
+ تغییر اندازه نوشته -

پیمانکاران ضعیف طرح‌های عمرانی کهگیلویه وبویراحمد کنار گذاشته شوند

استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: پیمانکاران ضعیف طرح‌های عمرانی در استان کنار گذاشته شوند.

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، سید موسی خادمی در نشست بررسی پروژه‌های تامین اعتبار شده شهرستان‌های بویراحمد و دنا که با حضور نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران استانی تشکیل شد، اظهار داشت: با توجه به اهمیت پروژه‌ها و اعتبارات این جلسات باید به صورت ماهانه و مستمر برگزار شوند.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: مدیران آمار دقیقی از میزان اعتبار پیش بینی شده و تخصیص یافته از هر پروژه، پیشرفت فیزیکی و مطالبات پیمانکاران به صورت مستند ارائه دهند.

وی با بیان اینکه سایر مشکلات به جز کمبود منابع مالی مانند معارضات اجتماعی پروژه‌ها توسط مدیران عنوان شود، تصریح کرد: پروژه‌های عمرانی را به  هر پیمانکاری که توانایی مالی و تخصص کاری دارد؛ واگذار کنید.

خادمی با بیان اینکه جلسات هم‌اندیشی با بخش خصوصی برای اجرای پروژه‌های عمرانی برگزار شود، عنوان کرد: کمیته در رابطه با وضعیت توزیع قیر رایگان در استان تشکیل شود.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد ابراز کرد: فردا ساعت 8 صبح پروژه‌های عمرانی دو شهرستان گچساران و باشت و در ساعت 11 صبح پروژه‌های چهار شهرستان کهگیلویه، بهمئی و چرام مورد بررسی قرار می‌گیرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد