تاریخ درج خبر : 1395/02/12
کد خبر : ۵۴۱۸۱۳
+ تغییر اندازه نوشته -

پروژه تغییر استاندار کلید خورد

بحث تغییر استاندار کهگیلویه و بویراحمد جدی است و روند آن تا حدودی شروع شده است .

به گزارش سایت استان به نقل از خبردنا، این مهم ترین خبری بود که در حاشیه مراسم ختم برادر ” تاج گردون ” رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی در تهران یک منبع آگاه در وزارت کشور آن را بیان کرد .

وی که تاکید داشت نامش فاش نشود گفت : بحث تغییر « خادمی » استاندار کهگیلویه و بویراحمد در دستور کار قرار گرفته و روند خاص چنین تغییراتی در دست اقدام است .

این منبع آگاه با تشریح روند خاص مورد نظر چنین تغییراتی افزود : تغییر استاندار هر استان مراحل خاص خود را دارد که مهم ترین آن را می توان هماهنگی با نمایندگان استان و همسو بودن با دولت و داشتن تجربه برای تصدی چنین منصب مهمی برشمرد .

وی در پاسخ به این سوال که آیا با نمایندگان استان در مجلس دهم هماهنگی های لازم شده است یا خیر ؟ گفت : برخی اقدامات لازم در این خصوص انجام شده و پاره ای مذاکرات ابتدایی و ضمنی با برخی از این عزیزان صورت گرفته است که اجازه دهید در زمان خود مطرح شود .

این مقام مسئول در پاسخ به این مطلب که استاندار کهگیلویه و بویراحمد اخیرا این تغییر را رده کرده است تصریح کرد : تا تغییر نهایی و انجام نشود تغییری صورت نگرفته و مطلب ایشان تا آن زمان درست است ضمن اینکه قرار نیست برای تغییرات مسئول مربوطه از ابتدا در جریان همه امور آن باشند .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • محسن گفت:

  الان هم سید باقر غیر مستقیم استانداره
  چرا بویراحمد خوابه؟
  هدایتخواه کجا با این دولت همخوانی داره؟
  یکی بیاد جلو ظلم به مرکز استانو بگیره هرکس میخواهد باشه

 • بویر گفت:

  فقط سید باقر استحقاق استاندار شدن را دارد.

 • اصطلاحات گفت:

  فقط سید باقر شایسته

پربازديد