تاریخ درج خبر : 1392/05/17
کد خبر : ۵۴۱۸۵
+ تغییر اندازه نوشته -

واقعیت‌های جامعه را به دور از اغراض شخصی بیان کنید

سایت استان: فرماندار کهگیلویه گفت: خبرنگاران باید واقعیت های موجود در جامعه را به دور از اغراض شخصی بیان کنند و تنها نقاط ضعف را نبینند و توانمندیها را نیز بازتاب دهند.

ایراهیم جعفری در مراسم بزرگداشت روز خبرنگار، بی‌طرفی در کار خبری را به معنای عدم ابراز مشکلات ندانست و با بیان اینکه توانمندی‌ها را در کنار ضعف‌ها باید گفت، ابراز داشت: سیاه‌نمایی در بیان مشکلات و نادیده گرفتن نقاط قوت دور از انصاف است.

1000

وی، انتقاد سازنده همراه با ارائه پیشنهاد از سوی خبرنگاران در حل مشکلات را کارساز دانست و بیان داشت: همراهی و تعامل مسئولان و خبرنگاران برای آبادانی و پیشرفت شهرستان ضروری است.

جعفری، کهگیلویه را منبع و جایگاه نیروهای خوب فکری دانست و با اشاره به نقاط مثبت و پتانسیل‌های شهرستان در بخش‌های مختلف، گفت: شهرستان متمدن کهگیلویه با میراث کهن و با داشتن مناطق گردش‌پذیر می‌تواند در دنیا الگو باشد و معرفی این ظرفیت‌ها در حیطه کاری خبرنگاران است.

وی، روز خبرنگار را فرصتی برای ارج نهادن به زحمات بی‌شائبه این قشر زحمت‌کش عنوان کرد و ابراز داشت: توجه بیشتر به مسئله معیشت خبرنگاران و رعایت شأن خبرنگاران در هر سطحی وظیفه مسئولان است.

* رعایت منزلت خبرنگاران و توجه به معیشت آنها وظیفه مسئولان است

فرماندار کهگیلویه در بخشی دیگری از سخان خود، روز خبرنگار را فرصتی برای ارج نهادن به زحمات بی‌شائبه این قشر زحمت‌کش دانست و گفت: توجه به مسئله معیشت خبرنگاران و رعایت شأن خبرنگاران در هر سطحی وظیفه مسئولان است.
ابراهیم جعفری امشب در نشست تجلیل از خبرنگاران با اشاره به 17 مرداد سالروز شهادت خبرنگاری که در راه انجام وظیفه غریبانه به خون غلطید، اظهار داشت: مهم‌ترین رسالت خبرنگار پاسخگو کردن مسئولان است.

60606

جعفری، رعایت صداقت، سرعت، صحت و دقت در کار خبر را لازم دانست و با اذعان به اینکه رعایت حرمت قلم باعث جلب اعتماد مردم می‌شود، تصریح کرد: خبرنگار به عنوان حلقه واسطه بین مردم و مسئولان نظام باید در تعامل در عین بی‌طرفی و استقلال فکری نظرات را بی‌کم و کاست و صادقانه منعکس کرده و باعث تنویر افکار عمومی شود.

مقام ارشد اجرایی کهگیلویه، حرفه خبرنگاری را از مشاغل سخت و پرمخاطره دانست و متذکر شد: خبرنگاران همواره در معرض سختی‌هایی قرار دارند ولی سعه صدر آنان به گونه‌ای است که برای رساندن پیام مردم و مسئولان تحمل می‌کنند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • کوه دنا گفت:

    چرا دروغ می گی خودت در جلسات ظرفیت شنیدن حقایق جامعه را نداری

پربازديد