تاریخ درج خبر : 1395/02/12
کد خبر : ۵۴۱۸۵۱
+ تغییر اندازه نوشته -

تاجگردون: خادمی همچنان استاندار می ماند

وزارت کشور قصد تغییر استاندار کهگیلویه و بویراحمد را ندارد.
به گزارش سایت استان به نقل از کبنانیوز، در برخی از سایت های محلی در رابطه با تغییر استاندار خبرهایی منتشر گردیده که خبرنگار کبنا صحت و سقم این موضوع را از نماینده مردم گچساران و باشت جویا شد.
غلامرضا تاجگردون ساعتی پیش در در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا شایعات اخیر واقعیت دارد و به زودی شاهد تغییر استاندار خواهیم بود؟ اظهار داشت: چنین چیزی صحت نداشته و اتفاقاً چندی پیش با وزیر محترم کشور دیدار داشتم و از ایشان پرسیدم که آیا تغییر و تحولی در استانها و بخصوص استان ما وجود دارد یا خیر؟ که آقای رحمانی فضلی گفتند تغییری تا پایان انتخابات ریاست جمهوری نخواهیم داشت و از آقای دکتر خادمی و عملکردشان راضی هستیم و اگر بنا بر تغییر ایشان پس از انتخابات باشد، نظرمان بر ارتقا ایشان خواهد بود.
تاجگردون در ادامه گفت: فکر میکنم مطالبی که وزیر محترم به بنده گفتند، به آقای خادمی نیز منتقل کرده باشند و در کل، تغییر استاندار و شایعات حول این موضوع کذب می باشد.
رییس کمیسیون برنامه و بودجه در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار کبنا که نظر منتخبین استان(دور دهم) در این خصوص چیست؟ بیان داشت: تاکنون صحبتی در رابطه با این موضوع بین منتخبین مردم در دور دهم مجلس انجام نشده است

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • سعید گفت:

    درود بر زارع ، تاجگردون و استاندار

  • ضد نفاق گفت:

    تا اصلح طلبی را در استان نابود نکنید دست بردار نیستید! اما مطمئن باشید دولت ضربه ی این کار را در انتخابات 96 خواهد خورد! انشاالله!

پربازديد