تاریخ درج خبر : 1395/02/13
کد خبر : ۵۴۱۹۱۳
+ تغییر اندازه نوشته -

مسئول گشت ارشاد پلیس نامحسوس: افراد در این طرح فی سبیل الله فعالیت می کنند

طرح گشت پلیس امنیت اخلاقی از مطالبات مردم و رسالت نیروی انتظامی است. معاون سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی گفت: این طرح از مطالبات مردم و رسالت نیروی انتظامی است که برای حفظ امنیت اخلاقی جامعه پیشتر هم اجرا می شد اما این بار به شیوه ای نو اجرا می شود.
به گزارش سایت استان به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، حجت الاسلام بهشتی پور به واکنش برخی افراد به فرایند اجرای این طرح اشاره کرد و افزود: عده ای برخورد مغرضانه ای نسبت به این طرح از خود نشان داده اند که این مخالفتها ریشه در بی اطلاعی آنان ازمصوبه ی قانون دارد .
وی با بیان اینکه، چرایی استفاده از لباس شخصی ها در این طرح، همچنین تامین حقوق این افراد و غیر قانونی بودن فعالیت آنان از جمله ایراداتی است که این روزها توسط برخی افراد و مسئولان مطرح شده است، افزود: جای هیچ گونه سوء استفاده در این طرح وجود ندارد و این افراد با دریافت حکم و کُد از ناجا فی سبیل الله و صرفا برای مشارکت با پلیس فعالیت می کنند . حجت الاسلام بهشتی پور با اشاره به اینکه این افراد همیار پلیس هستند و به آنان اجازه دخالت مستقیم از جمله ورود به حریم شخصی داده نشده است گفت: این افراد دوره های آموزشی مورد نیاز را گذرانده اند و به نوعی آنان در جامعه امر به معرف و نهی از منکر را انجام می دهند که این از وظایف همه مردم است. معاون سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: پلیس از همه ی ارگانها ،سازمانها و تشکیلاتی که در حوزه ی عفاف و حجاب فعال هستند توقع همکاری عملی دارد.
در این آیین حجت الاسلام محمدعلی بهشت به عنوان رئیس جدید عقیدتی سیاسی انتظامی کهگیلویه وبویراحمد معرفی و از خدمات حجت الاسلام سید حسین محمدی رئیس پیشین قدردانی شد .

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد