تاریخ درج خبر : 1395/02/13
کد خبر : ۵۴۱۹۴۹
+ تغییر اندازه نوشته -

بازگشایی جایگاه‌های CNG یاسوج

معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار بویراحمد از بازگشایی جایگاههای CNG شهر یاسوج خبرداد.
به گزارش سایت استان به نقل از فرمانداری بویراحمد،ذصبح امروز جلسه بررسی مشکلات جایگاههای CNG شهرداری یاسوج در فرمانداری شهرستان بویراحمد با حضور فرماندار، شهردار یاسوج، رئیس شورای شهر و همچنین مدیران شرکت گاز و پخش فرآورده های نفتی و نماینده سازمان بازرسی برگزار و مقرر شد جایگاههای تعطیل شده از امروز (سه شنبه) مجددا شروع به کار کنند.
سید کرامت‌الله فرج‌زاده معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرماندار بویراحمد با بیان اینکه پنج جایگاه سی ان جی متعلق به شهر یاسوج طی روزهای گذشته به دلیل بدهی مالی تعطیل شده بودند بیان داشت: مبلغ بدهی شهرداری بابت بهای گاز از ابتدای سال تاکنون بیش از ۷۵۰ میلیون تومان بوده که در جلسه امروز مقرر شد شهرداری یاسوج تا پایان اردیبهشت همه بدهی های معوقه سال ۹۵ خود را بپردازد.
این مسئول با اشاره به اینکه ۵ جایگاه CNG شهر یاسوج متعلق به شهرداری است، خاطرنشان کرد: این جایگاهها مبلغ ۱۲ میلیارد تومان بدهی از سال های گذشته دارند و قرار است در ارتباط با بدهی سالهای قبل طبق تصمیمات صورتجلسات فی مابین عمل شود.
فرج‌زاده تاکید کرد: ضمن بازگشایی این جایگاهها و خدمت رسانی به شهروندان محترم، از امروز به بعد در هر شرایطی شرکت گاز استان بدون هماهنگی با فرمانداری بویراحمد مجاز به قطع گاز جایگاههای CNG نمی باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد