تاریخ درج خبر : 1395/02/13
کد خبر : ۵۴۱۹۵۱
+ تغییر اندازه نوشته -

بزرگواری: آقای روحانی تاسف نمیخورید که روحانیون در مجلس دهم کمترین سهم را دارند؟

عضو فراکسیون روحانیت مجلس در تذکری خطاب به رئیس جمهور گفت: از اینکه روحانیون در مجلس دهم کمترین سهم را دارند، تأسف نمی‌خورید.

به گزارش سایت استان، در پایان جلسه علنی روز سه‌شنبه مجلس شورای اسلامی محمدعلی بزرگواری، نماینده مردم کهگیلویه و بهمئی گفت: جناب آقای روحانی شما که افتخار می کنید در دوران ریاست شما بیشترین زن ها به مجلس راه یافته اند، آیا با توجه به کسوت مقدس روحانیت که به تن کرده‌اید و حتی شهرت خود را از فریدون به روحانی تغییر داده اید، تأسف هم خورده اید که در زمان حاکمیت دولت شما روحانیت کمترین سهم را در مجلس دهم داشته اند؟

وی تصریح کرد: آن هم به دلیل پول های کثیفی که وزیر کشور شما مبتکر آن بوده است و ولنگاری بی‌سابقه در برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی!

نماینده مردم کهگیلویه و بهمئی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به نظر می رسد عمدا وقت مردم را تلف می کنید تا در یک روند فرسایشی، نظام را به اجبار، تسلیم خواسته‌های استکبار کرده و روحانیت را از گردونه خارج کنید.

وی هم‌چنین با بیان این‌که «در رابطه با اقتصاد مقاومتی جز شعار کاری نشده است» مدعی اعمال تبعیض از سوی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی و برخی معاونین وزارت خانه‌ها نسبت به برخی از شهرستان‌ها شد.

نماینده مردم کهگیلویه و بهمئی گفت: شهرستان‌های بهمئی ولنده در حوزه انتخابیه ما از آب شرب سالم برخوردار نیست اما در برخی از استان‌ها پروژه‌های آب رسانی کشاورزی اجرا شده است. چرا؟

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ali گفت:

  بزرگواری نمیدونه که نمایندگان مجلسو مردم انتخاب میکنن نه رییس جمهور.

 • ناشناس گفت:

  جناب آقای بزرگواری که در کسوت روحانیت قرار دارید، مردم عملکرد امثال شما را دیدند و رای دادند.شمایی که چشم بر واقعیت …………………………. بعضی را تکفیر و بعضی های دیگر (امثال احمدی نژاد و …. ) را تقدیس می کنید. مردم جواب دندانشکنی به شما و امثال شما دادند.

 • سید گفت:

  آقای بزرگواری فرمایش شما درست است آیا شما در حوزه انتخابیه خود (کهگیلویه ) ازروحانیت حمایت کردید پس مشکل ازهمه جای کشور است هر چند مشکل اصلی رئیس جمهور است

 • ناشناس گفت:

  شما که جرات نکردید کاندیدا شوید چون از نتیجه آن آگاه بودید.شاید خیلی های دیگه هم همین پیش بینی را داشتند.

 • همشهري شما گفت:

  از شجاعت وحس انتقاد گری جنابعالی در مجلس نهم وهمینکه جراعت حرف زدن را دارید جای قد ردانی است , مثل وقت فروشان که سالها با دانه درشتها وبه عنوان وکیل مردم محروم در مجلس سکوت را بر منافع فردی ترجیح داد نبوداید .
  آفرین بر شجاعت شما

 • الف گفت:

  آقای سید بزرگوار ـ ـ ـ نمایندگان را مردم انتخاب کردند چه ربطی به روحانی داره ـ سید یا عمدا و بر
  ای دلخوشی عده ای این حرفها رو مییزنی و یا واقعا به فصل بازنشستگی سیاسی رسیدی

پربازديد