تاریخ درج خبر : 1395/02/14
کد خبر : ۵۴۱۹۷۳
+ تغییر اندازه نوشته -

گردشگر آلمانی: تمیزی کوه گل من را شگفت زده کرد/ ایران کشور امنی است

کنسانتین با اشاره به ایران هراسی های غرب علیه ایران گفت: عامه جامعه اروپا اعتقاد ندارند که ایران مقصر و عامل انفجارهای تروریستی است.
به گزارش سایت استان به نقل از سفیر دنا، کنسانتین 27 ساله گردشگر آلمانی الاصلی است که هفته پیش برای دیدن طبیعت سی سخت راهی شهرستان دنا و شهر سی سخت شده بود از طریق شخصی ایرانی که در آلمان تحصیل میکرده است با ایران آشنا شده و برای سومین بار به ایران سفر کرده بود در گفت و شنودی مختصر با خبرنگار سفیردنا نظر خود درباره کوه گل سی سخت را گفت و در ادامه به ایران هراسی های غرب و آمریکا علیه ایران پرداخت.

بکر بودن و زیبایی در عین تمیزی منطقه کوه گل و دریاچه آن از نکات جالب توجه در صحبتهای این گردشگر آلمانی درباره این منطقه گردشگری بود ،وی گفت:این که مردم این منطقه آشغالهای خود را با خود به پایین کوه میبرند بسیار برای من جالب توجه است چرا که شاید اگر این منظره در کشور دیگری بود در حال حاضر پر از زباله و آشغال بود.

کنسانتین از بیان مقایسه این منطقه با مناطق گردشگری کشور آلمان ممانعت کرد و گفت:در آلمان به خاطر بارندگی های بیشتر سرسبزی بیشتری وجود دارد و بنا به اقلیم های متفاوت در این دو کشور هر کدام زیبایی های خاص خود را دارد.

وی با بیان اینکه وقتی که کسی می شنود که من قصد سفر به ایران را دارم با نگرانی از وضعیت خاورمیانه قصد ممانعت از سفرهای من را دارد گفت:از طرفی کسانی که اهل سفر و جهانگردی هستند به خوبی می دانند که ایران کشور امنی است.

کنسانتین با اشاره به ایران هراسی های غرب علیه ایران گفت: عامه جامعه اروپا اعتقاد ندارند که ایران مقصر و عامل انفجارهای تروریستی است.

وی در ادامه با بیان اینکه عامه مردم اروپا از این موضوع که اتفاقات و انفجارهای تروریستی در اروپا توسط مردم خود این کشورها و نسل دومی که از مراکش و افغانستان و سوریه به این کشورها مهاجرت کرده اند اتفاق می افتد افزود:امنیت ایران باعث شده من برای سومین بار پیاپی به این کشور زیبا سفر کنم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد