تاریخ درج خبر : 1395/02/14
کد خبر : ۵۴۱۹۹۹
+ تغییر اندازه نوشته -

فرماندار بویراحمد: با افزایش نرخ کرایه تاکسی ها مخالفم

فرماندار شهرستان بویراحمد هرگونه افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ و اتوبوس را منوط به طی مراحل قانونی و تایید نهایی فرمانداری دانست و گفت: با افزایش نرخ کرایه تاکسی در شهر یاسوج مخالفم.

له گزارش سایت استان به نقل از بویرنیوز، سیدمحمدکاظم نظری در پاسخ به سوالی در مورد افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها که مدیرعامل سازمان حمل و نقل مسافر و بار شهرداری یاسوج اعلام کرده بود، بیان داشت: تاکنون مجوزی مبنی بر تائید افزایش نرخ کرایه تاکسی های شهر یاسوج امضا نشده است و هرگونه افزایش کرایه تاکسی در این شهر غیرقانونی است.

وی بیان داشت: هر گونه افزایش قیمت روال قانونی خود را باید طی کند و تاکنون در این باره مجوزی صادر نشده است و هر گونه افزایش منوط به طی روال قانونی و تائیدیه فرمانداری است.

نظری با بیان اینکه سیاست دولت افزایش نرخ خدمات عمومی نیست، تاکید داشت: با توجه به اینکه قیمت سوخت افزایشی نداشته است اگر قرار بر افزایش قیمت باشد باید کارشناسی شود و دلایل آن بررسی شود.

وی افزود: بر اساس سیاست های دولت تدبیر و امید با این اقدام مخالفت خود را اعلام کرده ایم و ضمن احضار مسئولان مربوطه، مکاتباتی در این خصوص صورت گرفته است تا مانع از افزایش غیرقانونی قیمت ها شود.

فرماندار بویراحمد در پایان خواستار شد: مسئولان قبل از نهایی شدن موضوعات از طرح آن در رسانه ها پرهیز کنند و دستگاههای نظارتی بر رعایت نرخ های مصوب کرایه تاکسی اهتمام ورزند.

به گزارش «بویر نیوز»، دو روز قبل سجاد بهرامی مدیرعامل سازمان حمل و نقل مسافر و بار شهرداری یاسوج گفته بود: نرخ کرایه‌های تاکسی در یاسوج افزایش یافت و تاکسی‌ها باید برچسب کرایه‌های جدید شده را بر روی تاکسی خود نصب کنند.

وی با اشاره به روند افزایش نرخ کرایه گفت: افزایش نرخ کرایه بعد از تأیید فرمانداری و ابلاغ شورای شهر اجرایی می شود.

گفتنی است؛ افزایش نرخ کرایه تاکسی های شهری باید به تأیید فرمانداری برسد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد