تاریخ درج خبر : 1395/02/15
کد خبر : ۵۴۲۰۲۱
+ تغییر اندازه نوشته -

انتقاد شدید نیکبخت از وضعیت مدیرتی در علوم پزشکی استان

مدیرکل سابق دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد با انتقاد از وضعیت بیمارستانهای یاسوج عملکرد تیم فعلی مدیریت دانشگاه استان را بشدت مورد انتقاد قرار داد .

به گزارش سایت استان به نقل از فارس ، دکتر ” محمد رضا نیکبخت ” مدیرکل اسبق دانشگاه علوم پزشکی استان با بیان اینکه وضعیت فضاهای بیمارستانی در استان ما نامناسب است و به هیچ وجه جوابگوی طرح تحول سلامت نیست تصریح کرد : مردم از بیمارستان‌های استان به خصوص در یاسوج عاصی شده‌اند و همواره از ما در کوچه و خیابان سراغ وضعیت ساخت بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی را می‌گیرند.

عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد در نشست خیرین سلامت در استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور آیت‌الله سید شرف‌الدین ملک‌حسینی نماینده ولی‌فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد، استاندار و مسئولان استانی و خیرین حوزه سلامت برگزار شد تصریح کرد : در کل کشور بیش از ۱۰ هزار نفر خیر حوزه سلامت داریم که ۹۰ درصد آن‌ها پزشک نیستند ولی پزشکان به هر صورت در کارهای خیر حوزه سلامت وظیفه سنگینی بر عهده دارند و نقش آن‌ها بسیار پررنگ است.

این پزشک کهنه‌کار کهگیلویه و بویراحمدی گفت: در استان کهگیلویه و بویراحمد به تنها چیزی که در راستای نهادینه کردن فرهنگ کمک به حوزه سلامت نیاز داریم فرهنگ‌سازی است که باید همه دستگاه‌های فرهنگی و فرهنگ‌ساز در این امر مشارکت داشته باشند.

وی گفت: فضا برای حضور بیمار در بیمارستان‌ها وجود ندارد و همین موجب نگرانی مردم شده است

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • همکار گفت:

  بزرگترین نقد وارد به مدیریت دانشگاه علوم پزشکی این است که سفارش پذیر نیست وکارش را قانونی انجام میدهد متاسم برای رانت خواران

 • ناشناس گفت:

  زمان خودت چطور بود

 • همکار گفت:

  نیک بخت کجا جرات می کنه از مدیریت با اقتدار کنونی با اینهمه دستاورد در تمام بخش های بهداشتی و درمانی و آموزشی و پژوهشی انتقاد کنه. خودش هم می دونه که هر طور بخواهد در نظر بگیرد الان صدها درجه مدیریتی بهتر و بالاتر از زمان خودش داریم.

 • فرهنگی گفت:

  من خودم در جلسه بودم از روند ساخت بیمارستان دویست تختخوابی یاسوج که متولی ساخت ان هم اداره راه و مسکن و شهرسازی می باشد انتقاد کرد نه به عاوم پزشکی.

 • ناشناس گفت:

  آقاجون ایشون فقط گفتن که همه کمک کنن تا بیمارستان 200 تختخوابی زودتر تموم بشه. هیچ انتقادی از کسی نکردند. تیترتون اصلا مناسب نیست!

پربازديد