تاریخ درج خبر : 1395/02/17
کد خبر : ۵۴۲۰۶۴
+ تغییر اندازه نوشته -

امام جمعه قلعه رئیسی: صحبت رئیس جمهور در ترویج زبان کفر و روباه پیر انگلیس مناسب نبود

امام جمعه قلعه رئیسی گفت: اگر سخنان این‌چنینی رئیس جمهور ادامه یابد مردم انقلابی و ولایی ما وی را برنمی‌گزینند و شاهد اولین دولت چهارساله کشور خواهیم بود.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس،، حجت‌الاسلام اسماعیل صلواتی در خطبه‌های نماز جمعه قلعه‌رئیسی با توصیه نمازگزاران به رعایت تقوای الهی گفت: راه نجات از گناه توبه و استغفار، یاد خدا و استعانت از خداوند متعال، عبادت و بندگی خدا و اراده قوی انسان است، تقوا سبب از بین رفتن بسیاری از گناهان می‌شود.

صلواتی در ابتدای خطبه دوم گفت: متاسفانه در طول دولت تدبیر و امید در بعضی موارد شاهد سخنان ناثوابی از رئیس جمهور بودیم که بعضا با فرمایشات امام راحل و مقام معظم رهبری در تعارض بود همانند حمله به نظارت استصوابی شورای نگهبان، حمله به مخالفان برجام با انگ افراطی که بعضا با واکنش سریع رهبری معظم انقلاب مواجه بود، با سخنان در بحث منبرها و تریبون‌های یک طرفه یا نقش حکومت در بهشتی کردن مردم و اخیرا صحبت رئیس جمهور در ترویج زبان کفر و الحاد و روباه پیرانگلیس خبیث مناسب نبود که متاسفانه از انتخاب مشاوران که این گونه اظهار نظرها متوجه مشاوران رئیس جمهور است این گونه صحبت‌ها ناشکری و ناسپاسی نسبت به حمایت‌های مقام معظم رهبری است.

صلواتی خاطرنشان کرد: مشکل همه کسانی که در تاریخ سقوط کردند این بود که در برابر ولی خدا قد علم کردند و هرکس در برابر حجت خدا بایستد به زمین خواهد خورد و در تاریخ 37 ساله انقلاب بارها شاهد بودیم که کسانیکه در مقابل حجت خدا ایستادند سقوط کردند و برای همیشه مورد تنفر ملت انقلابی قرار گرفتند.

امام جمعه قلعه‌رئیسی با بیان اینکه ما دولت را دوست داریم و آرزوی توفیق دولت را خواهانیم اضافه کرد: اما صحبت‌های رئیس جمهور باعث ناامیدی جریان انقلابی کشور می‌شود.

امام جمعه قلعه رئیسی اذعان داشت: رهبر معظم انقلاب فرمودند ترویج بدون برنامه‌ریزی زبان انگلیسی کار ناشایستی است و انتظار بود رئیس جمهور به فکر علاج و چاره بودند.

وی یادآور شد: نمی‌شود با زبان گفت مقام معظم رهبری و در عمل و بیان مواضع با بیانات رهبری در تعارض باشد مردم انقلابی انتظار دارند رئیس جمهور مشاوران انقلابی داشته باشد و انقلابی بیان موضع کند.

صلواتی با بیان اینکه اگر چنین سخنان رئیس جمهور ادامه داشته باشد مردم انقلابی و ولایی ما شاهد اولین دولت چهارساله کشور هستند تصریح کرد: اگر این روال تداوم داشته باشد قطعا ملت در آینده شاهد رئیس‌جمهور چهارساله خواهند بود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد