تاریخ درج خبر : 1395/02/17
کد خبر : ۵۴۲۰۹۵
+ تغییر اندازه نوشته -

عدم وصول 400 میلیارد تومان از اعتبارات عمرانی استان

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه وبویراحمد گفت: سال گذشته ۲۱۰ میلیارد تومان از اعتبارات عمرانی استان تخصیص یافت.

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، حسن نوروزی ظهر امروز در همایش “کاروان همدلی و همزبانی” با بیان اینکه برخلاف محدودیت‌های اعتبار شاهد توفیق‌های خوبی در سطح بودجه در استان بودیم، بیان کرد: برنامه آمایش استان تا پایان اردیبهشت ماه تدوین می‌شود.

نوروزی با بیان اینکه اعتبار ماده 180 مربوط به قانون پنجم است که حدود 2 درصد از منابع عمومی بودجه دولت برای توازن رشد به مناطق کمتر توسعه یافته در کشور اختصاص می‌یابد، ابراز کرد: در سال 93 حدود 89 میلیارد تومان از این اعتبارت برای استان مصوب شد.

وی با بیان اینکه در سال 94 این دو درصد به سه درصد افزایش یافت، عنوان کرد: سهم استان نیز به 148 میلیارد تومان افزایش پیدا کرد.

نوروزی با بیان اینکه میزان اعتبارات 2 درصد نفت در کشور به 3 درصد افزایش یافت، اظهار داشت: در سال گذشته میزان اعتبارات نفت و گاز استان 73 میلیارد تومان بود.

وی با بیان اینکه در سال 92 سهم استان از اعتبارات ردیف متفرقه یک دهم درصد بود، تصریح کرد: خوشبختانه این آمار در سال 94 به 9 دهم درصد رسید.

نوروزی با بیان اینکه میزان اعتبارات ملی استانی استان در سال 92 حدود 8 دهم درصد بود، عنوان کرد: این میزان در سال 94 به 2.5 درصد رسید.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کهگیلویه وبویراحمد بیان کرد: میزان اعتبارات ملی استان در سال 92 حدود 5 دهم درصد بود و این میزان در سال 94 به یک درصد افزایش یافت.

نوروزی بیان کرد: در سال 94 به رغم تمامی مشکلات و محدودیت‌ها اعتبارات عمرانی از حدود 620 میلیارد تومان مصوب حدود 210میلیارد تومان به استان تخصیص یافت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد