تاریخ درج خبر : 1395/02/18
کد خبر : ۵۴۲۱۱۰
+ تغییر اندازه نوشته -
سخنان صریح استاندار در همایش همدلی

برخی‌ می‌خواهند انتقام و تلافی رای مردم را از دولت بگیرند/ تغییر مدیریت سودی برای استان ندارد/ برخی به ظاهر همراه دولت هستند

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخی ها در سطح ملی و استان می خواهند انتقام رای مردم را از دولت بگیرند.

سید موسی خادمی شنبه، 18 اردیبهشت ماه در همایش «همدلی و همزبانی» که در سالن حکیم جرجانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج برگزار شد، افزود: برای اینکه همدلی و همزمانی در استان عملیاتی شود باید با کنار گذاشتن اختلافات و همه سلایق مختلفی که داریم، یک حرف مشترک داشته باشیم و آن هم باید توسعه همه جانبه استان مبنای ما باشد چراکه استان کهگیلویه و بویراحمد نیازمند توسعه است و وضعیت توسعه یافتگی مطلوبی ندارد.

وی بیان کرد: همدلی و همزبانی و وحدت در استان کهگیلویه و بویراحمد باعث می شود که همدیگر را تخریب نکنیم، انرژی همدیگر را هدر ندهیم، تهمت به یکدیگر نزنیم و نقدهای سازنده و دلسوزانه داشته باشیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد در سطح ملی و عمق استراتژی کشور انرژی و نیروی انسانی کمی دارد، خاطرنشان کرد: این استان ذاتا کم انرژی است دیگر جایی برای تلف کردن انرژی همدیگر و فرصتی برای تخریب هم وجود ندارد و بهتر است که برای توسعه استان برخی مسایل را کنار بگذاریم و با هم کار کنیم.

خادمی با بیان اینکه برخی ها بر طبل قدیمی تخریب ها می کوبند، تصریح کرد: این افراد مدیران استان را تخریب می کنند ما نمی گوییم که همه مدیران خوب هستند و کسی بهتر از آنها کار نمی کند بلکه ممکن است افراد بهتری هم باشد که هنوز مدیر نشده اما این مساله دلیلی برای تخریب مدیران نمی شود.

وی ادامه داد: هم اکنون شاید برای کارهای فرهنگی در استان100هزار تومان اعتبار نداشته باشد اما در زمانی دومیلیارد تومان اعتبار فرهنگی داده می شد که نمی دانستند با این میزان اعتبار چکار کنند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه برخی ها از تغییر مدیریت ها در استان کهگیلویه و بویراحمد خوششان می آید، عنوان کرد: تغییر مدیریت سودی برای این استان ندارد اما برخی دوست دارند استان هر روز شاهد تغییر مدیریتی باشد.

خادمی تاکید کرد: برخی ها می خواهند انتقام و تلافی رای مردم را از دولت بگیرند، مردم به یک اندیشه ای رای دادند و پذیرفتند دولت نقشی و تقصیری نداشت و تنها کار قانونی خود را انجام داد. برخی ها چون مردم به آنها رای ندادند می خواهند از مدیران انتقام بگیرند که این مساله که در سطح ملی شروع شده و در این استان به تبع از کشور نیز وجود دارد که اصلا قابل قبول نیست. جاهای می خواهند انتقام رای مردم را از دولت می گیرند و دولت یازدهم را متهم می کنند.

وی افزود: برخی ها به دروغ عنوان همراهی با دولت را یدک می کشند و بعنوان همراه دولت یازدهم این دولت را تخریب می کنند اما در خلوت خود دولت تدبیر و امید قبول ندارند که ما از این مسایل اطلاع داریم و با خبریم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: دولت و مجموعه مدیران استان سعی کردند که انتخابات سالمی را در هفتم اسفند ماه برگزار کنند و کار قانونی خود را انجام داده است اینکه شماها رای نیاوردید از مردم بپرسید چرا باید دولت را زیر سوال ببرید و مدیران را تضعیف کنید؟ مدیری که تضعیف می شود نمی تواند منافع استان را پیگیری کند.

خادمی تصریح کرد: مردم توقعشان از دولت تدبیر و امید بیشتر است اما شرایط مالی و اعتباری کشور نسبت به دولتهای قبل فرق دارد و مجموعه مدیریت استان با همه این محدودیت ها و کمبودها تمام تلاش و توان خود را در سطح ملی و استانی بکار گرفتند.

وی خاطرنشان کرد: کسانی که سعی در ناامید کردن مردم دارند بدانند که همین مردم در آینده پاسخ های محکم تری را به آنها خواهند داد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: در مقایسه با بهترین شرایطی که دولتهای دیگری داشتند دولت تدبیر و امید با وجود محدودیت ها و شرایط مالی و اعتباری کشور، کارهای بهتری انجام داده است.

خادمی ضمن انتقاد از برخی رسانه ها در انعکاس اخبار دولت و دستگاههای اجرایی استان عنوان کرد: اصحاب رسانه و مطبوعات افراد خوبی هستند و به شناخت مشکلات و مسایل استان کمک می کنند اما برخی از آنها از حدود هفت ساعت جلسه یک موضوع حاشیه ای و منفی را برجسته و بزرگنمایی می کنند که این کار کمکی به همدلی، توسعه و پیشرفت در استان نمی کند.

وی ادامه داد: برخی ها در استان کهگیلویه و بویراحمد آنچنان حرف می زنند که انگار استان رتبه های اول را تحویل دادند و هم اکنون به رتبه های آخر قرار دارد، در حالی که با توجه به شرایط استان و مشکلات زیادی که دارد تلاش های زیادی نیز شده است اما در عین حال باید بپذیریم که فاصله استان کهگیلویه و بویراحمد با سایر استانهای کشور زیاد است که ما به دنبال کم کردن این فاصله هستیم.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: امیدواریم که در سال 95 روند همدلی و همزبانی بین همه گروههای سیاسی و صاحب نظر و ذی نفوذ در استان حفظ شود تا بتوانیم به توسعه و پیشرفت استان کمک کنیم. برخی ها از اختلافات خوشحال می شوند اما نفع و سودی در اختلافات عاید استان نمی شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • مسلم گفت:

    جناب خادمی
    فعلا که جنابعالی ، فتاح محمدی و تیمتان برنده انتخابات شدید و کبگتان خروس می خواند
    جولان می دهید و بر عالم و آدم…………………………………………………………………………..

  • ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ گفت:

    برخی به ظاهر همراه دولت هستند!! مصداق این سخن خود حضرت عالی هستید با دوستانت ! در انتخابات تابت کردی همراه دولت نیستی!!!!!!!!!!!!!!!!!

پربازديد