تاریخ درج خبر : 1395/02/18
کد خبر : ۵۴۲۲۱۰
+ تغییر اندازه نوشته -

در یک روز کاری مجوز تاسیس صنایع کوچک بگیرید

رئیس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران گفت: برای تشویق سرمایه گذاران و تسهیل در امر سرمایه گذاری فرایند صدور جواز تاسیس صنایع کوچک اصلاح شد.
به گزارش سایت استان به نقل از مهر، علی یزدانی روز یکشنبه در نشست رفع موانع تولید در یاسوج افزود: مهمترین بخش این اصلاحات، کوتاه کردن زمان صدور مجوز است که از این پس در یک روز کاری مجوز مورد نیاز به متقاضیان داده می شود.

وی اظهار کرد: مدارک و مطالعات اولیه نیز تا حد زیادی آسنانتر شده است و سرمایه گذار می تواند مجور تاسیس خود را دریافت کند.

یزدانی بیان کرد: مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران برنامه های تشویقی جدیدی برای جذب سرمایه دارند.

وی عنوان کرد: تخفیف ۵۰ درصدی زمین در شهرک های صنعتی، کاهش پیش پرداخت ها و آسان کردن اقساط از جمله برنامه های تشویقی شرکت شهرک های صنعتی است.

یزدانی گفت: علاوه بر این صندوق های حمایت از صنایع از جمله صندوق های حمایت از صادرات، صندوق حمایت از سرمایه گذاری، فعالیت های معدنی و تحقیقات الکترونیک سازوکارهای تازه ای برای تشویق سرمایه گذاران در نظر گرفته اند.

وی اظهار کرد: کاهش کارمزدها و تامین ضمانت نامه تا ۳۰ میلیارد ریال از جمله برنامه های تشویقی این صندوق است.

یزدانی یکی دیگر از برنامه های تشویقی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران را ارائه ضمانت نامه به تولیدکنندگان برای تامین مواد اولیه صنایع کشور عنوان کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد