تاریخ درج خبر : 1395/02/19
کد خبر : ۵۴۲۲۲۵
+ تغییر اندازه نوشته -

دبیرکل جمعیت خدمتگزاران انقلاب اسلامی: اصلاح طلبان به لاریجانی رای خواهند داد

دبیرکل جمعیت خدمتگزاران انقلاب اسلامی از احتمال اثرگذاری افراطیون اصلاحاتی خارج از مجلس بر رفتار برخی نمایندگان جدید خبر داد.
به گزارش سایت استان به نقل از فارس، احمد خورشیدی‌آزاد عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به مباحثی که این روزها در خصوص انتخابات هیأت رئیسه مجلس وجود دارد، اظهار کرد: به اعتقاد من با توجه به اینکه خود اصلاح‌طلبان عارف را نیرویی قوی نمی‌دانند اقبال لازم در بین نمایندگان راه یافته به مجلس به سوی وی دیده نمی‌شود.

وی با بیان اینکه همچنین طرف مقابل اصلاح‌طلبان با برخی ایراداتی که به عملکرد آقای لاریجانی دارند اما در مواجهه با عارف به لاریجانی رای خواهند داد شایعه انشعاب در بین اصولگرایان را در همان حد شایعه دانست و گفت: طرح این موضوع کار اصلاح‌طلبان است.

دبیرکل جمعیت خدمتگزاران انقلاب اسلامی گفت: در ادامه باید بگوییم که به جز ریاست مجلس بقیه پست‌های مجلس مانند هیات رئیسه و رؤسای کمیسیون‌ها و مرکز پژوهش‌ها بین اصولگراها و اصلاح‌طلبان تقسیم می‌شود که اصولگراها کمیسیون‌های اجتماعی و فرهنگی و اقتصادی را طالبند و اصلاح طلبان کمیسیون‌های امنیتی و نظارتی را مد نظر دارند.

وی گفت: موضوع دیگر اینکه گرچه اصلاح‌طلبان به ظاهر تابلوی عدم تندروی را بلند کرده‌اند ولی به نظر می‌رسد در مجلس دهم هم از نطق‌های تند استفاده خواهند کرد و طرح‌های جنجالی را طرح خواهند کرد.

این فعال سیاسی افزود: موضوع دیگر در مورد مجلس دهم این است که چون اکثریت نمایندگان اصلاح‌طلب در مجلس افراد کم‌تجربه هستند ممکن است اداره این گروه از نمایندگان را سران تندرو اصلاح‌طلب در بیرون مجلس به دست بگیرند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد