تاریخ درج خبر : 1395/02/20
کد خبر : ۵۴۲۳۰۲
+ تغییر اندازه نوشته -

عبور فاضلاب بیمارستان امام سجاد یاسوج زیر پل بشار

شهردار یاسوج گفت: با هدف رشد و گسترش فضای سبز و برخورداری خانواده‌های شهری از فضاهای تفریحی مناسب طراحی و احداث بوستان رودخانه بشار مورد توجه و برنامه‌ریزی شهرداری یاسوج قرار گرفته است.

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، محمد علی جاوید در جمع خبرنگاران پیرامون فاضلاب بیمارستان امام سجاد (ع) و مشکلاتی که رودخانه بشار را تهدید می‌کند، اظهار داشت: پل چهارم بشار در حال احداث است و شرکت آب و فاضلاب شهری درخواستی مبنی بر عبور فاضلاب این بیمارستان از زیر عرشه پل داشتند.

شهردار یاسوج افزود: صحبت‌های لازم با مشاور انجام شد و مقرر شد در محاسبات و طراحی تمهیدات لازم برای عبور شبکه فاضلاب از زیر این پل اندیشیده شود.

وی با اشاره طرح زیباسازی بشار، عنوان کرد: اعتبارات و منابع مالی این طرح از منابع داخلی شهرداری تامین می‌شود.

جاوید بیان کرد: اکنون مهم‌ترین مسئله در حاشیه رودخانه بشار تملک و آزادسازی این اراضی است که در کارگروه‌های مربوطه مطرح شد.

وی افزود: در این کارگروه‌ها مقرر شد از پل چهارم تا پل امامزاده مختار(ع) جاده‌ای را به عنوان حدفاصل و جمع کننده به کمربندی شهر اجرا کنیم که حد مرز بین فضاهای مسکونی و حریم رودخانه بشار باشد و این طرح اکنون در دستور کار است.

شهردار یاسوج با بیان اینکه 70 هکتار از اراضی حاشیه رودخانه بشار را برای ایجاد بوستان اختصاص داده شد، عنوان کرد: اعتبار اجرای این طرح بستگی به نوع طرح پیشنهادی برای اجرای بوستان دارد.

وی خاطرنشان کرد: بعد از اجرای خیابان و تامین آب نسبت به درخت کاری این بوستان شهری با سازمان‌های مرد م نهاد، محیط زیست و منابع طبیعی اقدام می‌کنیم.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد