تاریخ درج خبر : 1395/02/20
کد خبر : ۵۴۲۳۳۳
+ تغییر اندازه نوشته -

گلایه محنایی از برخی سایتهای خبری/ اخبار منفی منتشر نکنید

معاون پشتیانی و توسعه مدیریت استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: با ورود فناوری های ارتباطی جدید به جامعه، کار اطلاع رسانی بسیار حساس شده است.
به گزارش سایت استان به نقل از ایرنا، مجید محنایی روز سه شنبه در جلسه شورای روابط عمومی های استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: روابط عمومی هایی که از این فناوری های نوین بهره می برند و رابطه خوبی با رسانه ها دارند می توانند در شرایط جدید موفق شوند.
وی عنوان کرد: روابط عمومی ها با انعکاس خدمات دولت، هماهنگی با رسانه ها و ارتباط مستمر با مردم می توانند نقش مهمی در پیشرفت استان داشته باشند.
محنایی بیان کرد: پایگاه اطلاع رسانی برخی سایت ها فعالیت قابل قبولی ندارد و این نکته منفی در فعالیت این واحدهاست.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری کهگیلویه و بویراحمد نیز در این جلسه گفت: قرآن، رسانه الهی و مهمترین رسانه در اختیار بشریت است.
فتاح محمدی افزود: رسانه ها یکی از مهمترین ابزارهای قدرت در عصر نوین و دنیای کنونی هستند و کشورهای قدرتمند از آن استفاده زیادی می برند.
وی عنوان کرد: جامعترین قدرت در عصر ارتباطات، قدرت رسانه هاست و رسانه هایی که اعتماد مردم را بدست آوردند موفقیت بیشتری کسب می کنند.
مسئول امور استان های روابط عمومی وزارت کشور نیز در این نشست گفت: اطلاع رسانی هدفمند به رشد و توسعه استان ها کمک می کند و روابط عمومی ها و رسانه ها نقش مهمی در این زمینه دارند.
حمید رضا شمس افزود: معرفی ظرفیت های استان ها از سوی روابط عمومی ها و رسانه ها نقش مهمی در توسعه دارد.
وی عنوان کرد: اطلاع رسانی، وجه مشترک رسانه و روابط عمومی هاست و هزینه کردن در این زمینه، به مثابه از بین رفتن منابع نیست.
شمس بیان کرد: دولت به روابط عمومی های خبره نیاز دارد چون مردم باید بدانند دولت چه فعالیت های داشته است.
وی با اشاره به اینکه در برخی استان ها روابط عمومی ها دارای مشکلات ساختاری و مالی هستند اظهار کرد: روابط عمومی ها کوشا می توانند از مشکلات عبور کنند.
جانشین رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور گفت: رقابت تنگاتنگی میان روابط عمومی های کشور وجود دارد و فعالیت های آنان به صورت مستمر، رسیدگی می شود.
شمس با بیان اینکه کهگیلویه و بویراحمد یکی از استان هایی است که ظرفیت های آن ناشناخته مانده است گفت: معرفی توانمندی های مختلف آن وظیفه روابط عمومی ها و رسانه هاست.
این مسئول با اشاره به اینکه روابط عمومی‌ها و رسانه‌های استان در تحقق اقتصاد مقاومتی نقش مهمی دارند، خطاب به رسانه‌ها افزود: درج اخبار منفی از استان کهگیلویه و بویراحمد باعث عدم جذب سرمایه‌گذار در این استان می‌شود.

مدیرکل حوزه استاندار کهگیلویه وبویراحمد نیز با اشاره به برنامه ارزیابی روابط عمومی های استان گفت: در یک ارزیابی ، روابط عمومی های برتر انتخاب شدند.
سید محمد موحد پور افزود: با جمع آوری نظر مسئولان روابط عمومی ها ارزیابی جامعی از عملکرد یک ساله روابط عمومی ها صورت گرفته است.
وی عنوان کرد: روابط عمومی 28 دستگاه اجرایی عملکرد خود را به شورای روابط عمومی های استان ارسال کردند که برترین آنها براساس همین عملکردها انتخاب شدند.
در پایان این نشست، از روابط عمومی اداره های کل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد، علوم پزشکی یاسوج، میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و راه وشهرسازی استان به عنوان روابط عمومی های برتر استان قدردانی شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد