تاریخ درج خبر : 1395/02/21
کد خبر : ۵۴۲۴۰۰
+ تغییر اندازه نوشته -

سرپرست جهاددانشگاهی واحد استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد

آیین تکریم و معارفه سرپرستان جهاددانشگاهی واحد کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون هماهنگی و توسعه جهاددانشگاهی کشور برگزار شد.

به گزارش سایت استان به نقل از ایسنا، در این مراسم و با حضور سیدسعید هاشمی ـ معاون هماهنگی امور مجلس جهاددانشگاهی، بهنام چهارلنگ ـ مدیرکل هماهنگی امور استانهای جهاددانشگاهی و اعضای این واحد “محمد سبحانی” به عنوان سرپرست جهاددانشگاهی واحد استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

در این مراسم طی حکمی از سوی حمیدرضا طیبی ـ رییس جهاد دانشگاهی، دکتر محمد سبحانی به عنوان سرپرست جهاددانشگاهی واحد استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی شد.

گفتنی است، در نامه‌ای جداگانه از سوی رییس جهاددانشگاهی از تلاش و زحمات شمس‌الله رشیدی در طول مدت 17 ماه سرپرستی جهاددانشگاهی واحد استان کهگیلویه و بویراحمد تقدیر شد.
“محمد سبحانی” دارای مدرک تحصیلی دکتری مدیریت منابع انسانی و51 سال سن است که سوابقی همچون مدیریت مالی ذیحسابی جهاددانشگاهی استان خوزستان از سال 73 تا 84 ، مدیریت مرکز پزشکی جهاددانشگاهی استان خوزستان 84 تا86، معاونت پشتیبانی جهاددانشگاهی استان خوزستان از سال 86 تا 90، معاون پشتیبانی آموزش عالی جهاددانشگاهی خوزستان از سال 92 تا 95 و رییس هیئت مدیره بنیاد توسعه کارآفرینی استان خوزستان از سال 87 تا 95 را در کارنامه خود دارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد