تاریخ درج خبر : 1395/02/22
کد خبر : ۵۴۲۴۱۸
+ تغییر اندازه نوشته -

برگزاری سمینار دانشگاه هوشمند در یاسوج

سمینار دانشگاه هوشمند صبح پنج شنبه 23 اردیبهشت ماه در سالن شهید ایزدپناه یاسوج برگزار می شود.

به گزارش سایت استان، رئیس دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران گفت:بحث سمینار دانشگاه هوشمند از موضوعاتی است ک در دو ماه گذشته استارت آن زده شده است.

خسرو نظری گفت:این سمینار در راستای سیاست های دولت الکترونیک ،که بخشی از این دولت الکترونیک دانشگاهها هستند در بخش های سخت افزار و نرم افزار برای استفاده مطلوب از بستر فضای مجازی ،شبکه های ایتنرنتی مورد بحث قرار خواهند گرفت.

نظری ادامه داد: با توجه به نوپا بودن دانشگاه فرهنگیان به عنوان یک دانشگاه ماموریت گرا که وظیفه تعلیم و تربیت منابع انسانی آموزش و پرورش کشور در حوزه های اداری و آموزشی را بر عهده دارد ایجاد بستر استفاده مطلوب از فضای مجازی یکی از ضرورت های این دانشگاه است.

نظری در ادامه به صحبت های مقام معظم رهبری اشاره کرد و ادامه داد :صحبت مقام معظم رهبری که فرمودند “اهمیت فضای مجازی به اندازه فضای انقلاب اسلامی است”و اهمیت فضای مجازی بارها توسط مقام معظم رهبری و دیگر مقامات دولتی تاکید بر اهمیت فضای مجازی دارد.

وی دعوت از دو تئورسین و نظریه پرداز مهم کشوری در این حوزه برای شرکت در سمینار دانشگاه هوشمند خبر داد و تصریح کرد: دکتر محمود مهر محمدی رئیس دانشگاه فرهنگیان کشور که از شخصیت های نظریه پرداز در حوزه تعلیم و تربیت سوابق بسیار درخشانی در حوزه تحقیق ،تالیف و ترجمه می باشند .

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد افزود: دیگر صاحب نظر بزرگ کشوری که در این سمینار حضور خواهد داشت ،پرفسور علی اکبر جلالی که نامی آشنا برای همه کسانی که در حوزه های آکادمیک و غیر آکادمیک با فضای مجازی ارتباط دارند از اهمیت افکار و اندیشه های مترقی یانه و تلاش های عملیاتی ایشان مطلع هستند و به پدر فن آوری اطلاعات ایران هستند.

خسرو نظری در انتها گفت : دیدار از گلزار شهدای یاسوج،دیدار با خانواده محترم شهدا ،دیدار با آیت الله لک حسینی و همچنین دیدار با اساتید و دانشجویان از دیگر برنامه های ما در این زمینه است.
خسرو نظری گفت:این سمینار در راستای سیاست های دولت الکترونیک ،که بخشی از این دولت الکترونیک دانشگاهها هستند در بخش های سخت افزار و نرم افزار برای استفاده مطلوب از بستر فضای مجازی ،شبکه های ایتنرنتیبرگزار خواهد شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد