تاریخ درج خبر : 1395/02/22
کد خبر : ۵۴۲۴۲۶
+ تغییر اندازه نوشته -

منتخب مردم کهگیلویه بزرگ: در چپ و راست اصلاح طلب و اصولگرا مانده ایم و فرصت ها را از دست دادیم

منتخب مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس دهم مشکلات اقتصادی جامعه را ناشی از بی توجهی به اقتصاد مقاومتی عنوان کرد.

به گزارش سایت استان به نقل از ایسنا، سردار عدل هاشمی پور در جشن بزرگ میلاد حضرت ابوالفضل و روز جانباز امنیت پایدار ایران اسلامی را مرهون فداکاری و از جان گذشتگی جانبازان و شهدا دانست و افزود: ما همواره باید قدردان نعمت ولایت، امام و شهدا، آزادگان و جانبازان باشیم.

منتخب مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس دهم با بیان اینکه اگر دیروز جنگ نظامی داشتیم، جنگ امروزی را جنگ اقتصادی عنوان و تصریح کرد: از یک طرف خوشحالم و از یک طرف نگران، خوشحالم مسئولین در فراکسیون های مختلف اقتصاد مقاومتی را مورد توجه قرار دهند و نگران از اینکه چرا فرصت های طلایی را از دست داده ایم و در چپ و راست اصولگرا و اصلاح طلب مانده ایم و از فرصت ها استفاده نکردیم.

هاشمی پور اظهار کرد: متاسفانه اقتصاد مقاومتی که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب بوده دولت اصول آن را جامعه عمل نپوشانده چرا که اگر راهکارهای اصولی تحقق پیدا می کرد الان این همه مشکل بیکاری و معضلات اجتماعی نداشتیم.

منتخب مردم کهگیلویه در مجلس دهم با بیان اینکه دامن زدن به اختلافات و تحمل نکردن همدیگر هرگز معضلات و مشکلات اشتغال را حل نخواهد کرد گفت: بنده به عنوان پاسدار انقلابی تا همیشه پاسدار این انقلاب هستم و خواهم بود و از ارزش های اصول انقلاب صادقانه حمایت خواهم کرد.

هاشمی پور اولین راه توسعه شهرستان کهگیلویه را خارج شدن آن از این بن بستی که در آن قرار گرفته عنوان و با بیان اینکه محوره پاتاوه – دهدشت می تواند این شهرستان از بن بست خارج کند، تصریح کرد: با توجه به شناختی که از وزارتخانه ها و نشست هایی که این مدت اخیر داشته‌ام حدود 12کیلومتر از این جاده از کوه پات تا رودخانه مارون از ایجاد پل تا آسفالت شدن آن برنامه ریزی شده که این پروژه ظرف 17 ماه آینده جمع خواهد شد.

وی هم چنین از پیگیری پروژه های دیگر از جمله جاده چاسخار، طسوج، دیشموک، قلعه رییسی خبر داد و بیان کرد: خدمت صادقانه به مردم باید همراه عمل باشد نه فقط در حد شعار باقی بماند.

هاشمی پور پروژه آب لیکک بهمئی را یادآور شد و با بیان اینکه کلنگ زنی این پروژه سال 90 به زمین شده گفت: متاسفانه طی این پنج سال حتی یک شاخه لوله در این پروژه کار نشده که با رایزنی ها که انجام داده ام این پروژه باید در سال 95 به بهره برداری برسد.

وی در ادامه با بیان اینکه خط لوله پتروشیمی دهدشت از رودخانه مارون شروع شده است گفت: بحث منابع مالی آن به صورت فاینال در صندوق توسعه ملی کارهایش شروع شده و به زودی قضیه برق و گاز و آب آن هم قطعی خواهد شد.

منتخب مردم کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس دهم عقب ماندگی این شهرستان را ناشی از عمق محرومیت دانست و ضمن تشکر از نماینده فعلی عنوان کرد: هر کسی یک روش اسلوب برای مدیریت در برنامه ریزی خود دارد، می طلبد همه با همکاری و تعامل فارغ از هر گونه جناح سیاسی، قومی و قبیله ای با رعایت کردن اخلاق در جامعه جهت توسعه این شهرستان گام های موثری برداریم.

هاشمی پور خواستار توجه ویژه به جانبازان از همه مسئولان شد و خاطرنشان کرد: جانبازان با خدای خود معامله کردند و این آسایشی که ما امروز داریم مرهون جانفشانی های همین عزیزان است.

به گفته هاشمی پور کسی که ایمان داشته باشد به خدا می رسد هرگز دنبال غیبت، تهمت و سوء ظن نسبت به کسی بر نمی آید.

وی با بیان اینکه ورودی های این شهرستان در شان این مردم نیست خواستار توجه شورا و شهرداری دهدشت نسبت به این امر مهم شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد