تاریخ درج خبر : 1395/02/22
کد خبر : ۵۴۲۴۲۸
+ تغییر اندازه نوشته -

ثبت نام ورزشکار یاسوجی در کتاب گینس+ عکس

رئیس هیات ورزش های همگانی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ناصر احمدی ورزشکار امدادگر 31 ساله یاسوجی مسیر 42 کیلومتری روستای سپیدار بویراحمد تا یاسوج مرکز استان را به صورت دویدن همراه با طناب زنی پیمود.
به گزارش سایت استان به نقل از ایرنا، محمدعلی رهامی عصر چهارشنبه افزود: این طناب زنی از ساعت هفت و 30 دقیقه صبح امروز از روستای سپیدار بویراحمد آغاز شد و به مدت حدود چهار ساعت و نیم ادامه داشت و مسیر پایانی آن نیز فلکه استانداری بود. وی بیان کرد: متولی برگزاری این فعالیت ورزشی و فرهنگی جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد بوده و با نظارت هیات ورزش های همگانی این استان برگزار شد. رهامی هدف از این اقدام را گرامیداشت هفته هلال احمر (18 تا 24 اردیبهشت ماه) اعلام کرد. وی اظهار کرد: این ورزشکار امدادگر پارسال نیز مسیر 21 کیلومتری منطقه سرگچینه تا یاسوج را به صورت دویدن همراه با طناب زنی پیمود. رهامی عنوان کرد: ناصر احمدی سال گذشته به طور همزمان و همراه با سید مهدی محور رقیب خود اهل شهر اردبیل دو مسیر 10 و 20 کیلومتری را در منطقه بوستان ولایت تهران به صورت دویدن همراه با طناب زنی طی کرد.
naser ahmadi
وی ابراز داشت: ثبت این دو رکورد 10 و 20 کیلومتری پارسال ناصر احمدی در منطقه بوستان ولایت تهران در کتاب ملی رکوردها در حال پیگیری و بررسی است و پس از آن نیز در کتاب جهانی رکوردها (گینس) به ثبت می رسد. رهامی افزود: مدت زمان فعالیت ورزشی ناصر احمدی در رشته طناب زنی حدود دو سال بوده و پنج سال است که با مدرک تحصیلی کارشناسی مدیریت عملیات امداد و نجات به عنوان امدادگر در جمعیت هلال احمر کهگیلویه و بویراحمد در حال خدمت رسانی است. وی گفت: سید مهدی محور از اهالی شهر اردبیل اصلی ترین رقیب این امدادگر ورزشکار یاسوجی است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • اسحاق گفت:

    در متن نوشته ثبت در کتاب ملی رکوردها در حال پیگیری است وسپس برای گینس پیگیری میشود و گینس هم که میدانیم باید از طرف خودش نماینده ای وجود داشته باشد تا یک رکورد را تایید و ثبت کند البته امیدواریم موفق بشه

پربازديد