تاریخ درج خبر : 1395/02/22
کد خبر : ۵۴۲۴۳۳
+ تغییر اندازه نوشته -

نفت گچساران در یک قدمی فینال

دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی رقابتهای لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور با فینالیست شدن تیم منیزیوم فردوس پیگیری شد.
به گزارش سایت استان به نقل از کبنااسپورت، دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی رقابتهای لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور عصر امروز چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه در دو شهر فردوس و گچساران با برتری تیم های منیزیوم فردوس و نفت و گاز گچساران دنبال شد.
در دیدارهای امروز منیزیوم فردوس ۱۹ بر ۱۵ تیم مس کرمان را از پیش رو برداشت و راهی فینال شد.
در دیگر دیدار امروز نفت و گاز گچساران توانست با نتیجه ۳۲ بر ۲۶ کفش ملی تهران را مغلوب کرده و شکست دور رفت را جبران کند.
به این ترتیب تکلیف تیم دوم فینالیست به بازی سوم کشیده شد و این دو تیم عصر روز جمعه برای بار سوم روبروی هم قرار می گیرند. برنده این دیدار راهی مسابقه فینال می شود.
به گزارش کبنا، کج سلیقگی فدراسیون نشینان هندبال کشور را در زمان مسابقه سوم تیم های نفت گچساران و کفش ملی می توان دید، چرا که عصر جمعه این هفته را می توان تعطیل ترین روز سال در ایران دانست و آن به این دلیل است که حساس ترین مسابقات لیگ برتر فوتبال در این روز انجام خواهد شد و مطمعناً بی علاقه ترین ها به فوتبال نیز پای جعبه جادویی تکان نخواهند خورد.
با توجه به همه حساسیت های این مسابقه و جهت حمایت پرشور هواداران گچسارانی از تیم خود، مدیران ورزشی نفت می بایست با فدراسیون هندبال رایزنی کرده و این مسابقه را یا به روز شنبه موکول کنند و یا آن را در ساعت ۱۵ یا ۱۶ روز جمعه برگزار نمایند تا بهترین فرصت حمایت از نفت و فینالیست شدن این تیم از بین نرود.
تیم نفت و گاز گچساران با اعلام فدراسیون هندبال می بایست ساعت ۱۷ روز جمعه ۲۴ اردیبهشت در دیدار سوم مرحله نیمه نهایی میزبان کفش ملی تهران باشد تا تیم صعودکننده در این مسابقه مشخص شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد