تاریخ درج خبر : 1395/02/23
کد خبر : ۵۴۲۴۴۴
+ تغییر اندازه نوشته -

درگیری در جلسه تودیع و معارفه مدیر راه و شهرسازی چرام

سید محمد تقوی مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی چرام که از فرماندار اجازه صحبت خواست با برخورد تند فرماندار مواجه شد و اجازه صحبت به ایشان نداد؛که در این حین مدیر ارشاد خطاب به فرماندار گفت:مگر اینجا پادگان نظامی است .

به گزارش سایت استان به نقل از صبح خرد ،چند روزی است که در شهر چرام خبر عزل مدیر راه و شهرسازی چرام و انتصاب یک مدیر جوان و غیر بومی نقل محافل شده و به همین دلیل قبل از عزل حاشیه هایی در شهر بوجود آمد.

فراخوان فضای مجازی و تجمع تعدادی از شهروندان جلوی فرمانداری چرام حرف و حدیث های زیادی را بوجود آورد.و بعداز اعلام فدایی مدیرکل راه و شهرسازی برای تغییر و تحولات مدیریتی در این اداره ظاهرا چرام اولین مقصد این تحولات بود

اما امروز چهارشنبه۹۵/۲/۲۲ و در سکوت کامل خبری و بدون اطلاع خبرنگاران سایت های استانی و کشوری جلسه تودیع و معارفه در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان چرام بدون حضور مدیرکل راه و شهرسازی و با فرستادن یکی از معاونان خود این جلسه برگزار شد

ممانعت از ورود خبرنگاران به جلسه

ممانعت حراست فرمانداری از ورود به جلسه و توضیح در باره چرایی این اتفاق و پاسخ های این مسئول متناقض و تعجب برانگیز بود.ایشان دست و پا شکسته اول گفتند تعدادی از مدیران و فرماندار مخاف حضور در جلسه هستند.سپس حرف دیگری زد و بیان کرد چون دیر آمدید نباید در جلسه حضور پیدا کنید که قابل توجه ایشان ما نه مدیر دستگاهی هستیم که به موقع در جلسه حاضر شویم و نه کارمند و زیر مجموعه فرمانداری ؛بلکه خبرنگار آزاد هستیم که با هزینه شخصی فعالیت می نمائیم و ممکن است در یک روز و همزمان در چند جلسه شرکت کنیم.علی ایحال ما به قانون و گفته ایشان احترام گذاشته و در جلسه حضور نیافتیم.

انتقاد ماهیاری از نحوه توزیع ماشین آلات راه سازی در استان!!

مهندس ماهیاری ضمن انتقاد از نحوه توزیع ماشین آلات راه سازی در استان گفت:در زمان فرمانداری آقایان امامی و نیکروز با همکاری آنها تونستیم ۴دستگاه ماشین سبک؛یک دستگاه لودر و ۱دستگاه کامیون ایسوزو از استان بگیریم.
ولی در سال گذشته با توجه به ورود ۲۴ دستگاه ماشین آلات مختلف به استان علیرغم پیگیری ها و مکاتبات صورت گرفته به علت عدم همکاری مسئولین مافوق هیچ دستگاهی به این شهرستان اختصاص نیافت.

مهندس مکارمی معاون مدیر کل راه و شهرسازی کهگیلویه و بویراحمد گفت:تغییر مهندس ماهیاری از چهار ماه پیش کلید خورد و به خاطر انتخابات تغییر و تحولات صورت نگرفته است.

انتصاب برادر معاون مدیرکل راه و شهرسازی و امید به جذب اعتبارات و ماشین آلات

ماهیاری با اشاره به انتصاب راستا مدیر جدید که برادر معاون مدیر کل راه و شهرسازی استان است بیان کرد:امیدوارم که ایشان که نیروی مدیرکل است و برادرشان معاون مدیرکل در کار خود موفق باشد

وقتی گفتن کلمه احسنت درد سر شد

اما حاشیه اصلی این جلسه با تنش و درگیری لفظی مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی چرام و فرماندار به اوج خود رسید که مورد تعجب همگان شده بود.
وقتی گفتن کلمه احسنت مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی چرام در تایید فضای کلی صحبت های مهندس ماهیاری در لزوم بکاربگیری نیروهای موافق جریان دولت و اصلاح طلبی و تدبیر در چینش نیروهای با تدبیر در راس شهرستان به مذاق ابراهیم فتاح پور فرماندار چرام خوش نیامد.

مگر اینجا پادگان نظامی است

سید محمد تقوی مدیر فرهنگ و ارشاد اسلامی چرام که از فرماندار اجازه صحبت خواست با برخورد تند فرماندار مواجه شد و اجازه صحبت به ایشان نداد؛که در این حین مدیر ارشاد خطاب به فرماندار گفت:مگر اینجا پادگان نظامی است .

تو عددی نیستی!! اخراج مدیر از جلسه !!!

فرماندار هم تاکید کرد که از جلسه برو بیرون که تقوی هم از جلسه بیرون رفت و خطاب به فرماندار گفت : تو عددی نیستی!!! و اینگونه تنش در جلسه تودیع معارفه و در اولین روز حضور راستا مدیر جوان راه و شهرسازی چرام بوقوع پیوست..این روزها عصبیت عجیبی در رفتار بعضی از مسئولان چرام مشاهده می شود که شاید ارتباط با فشار افکار عمومی و نارضایتی از وضعیت موجود در شهرستان چرام باشد و از سوی دیگر خطر عزل قریب الوقوع این مدیران در راه است….منتظر می مانیم.

تلاش برای تحت فشار قرار دادن خبرنگاران /متوسل شدن به مسئولان استانی

اما همچنان تلاش های بعضی از مسئولان چرام برای تحت فشار قرار دادن خبرنگاران سایت های خبری برای خنثی نمودن آنها و عدم بیان حقایق و مشکلات موجود ادامه دارد که در صورت تکرار این فشارها و تهدیدها؛ افشاگری های گسترده ای صورت خواهد گرفت.تا سیه روز شود هرکه در او غش باشد.

همانطور که بارها از سوی مسئولان کشوری دولت تدبیر و امید اعلام شده بود که مدیران خدمات دولت را رسانه ای نمایند ظاهرا هنوز بعضی از مدیران این دولت به این مقوله مهم و توجه به رسانه های مجازی و سایت های استانی و کشوری بی توجه هستند و همچنان دلخوش به دریچه دوربین صدا و سیما برای پخش لحظه ای می باشند.

منبع:صبح خرد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد