تاریخ درج خبر : 1395/02/24
کد خبر : ۵۴۲۵۷۸
+ تغییر اندازه نوشته -

نظر زارعی درخصوص رای دادن به عارف و لاریجانی

منتخب مردم بویراحمد و دنا در مجلس دهم با تاکید بر اینکه امیدوارم فردی با سابقه و تجربه برای رئیس مجلس آینده انتخاب شود گفت: پیش بینی دقیقی از انتخاب رئیس مجلس ندارم ولی شانس لاریجانی برای ریاست مجلس بالا است.

به گزارش سایت استان به نقل از تسنیم، غلام‌محمد زارعی اظهار داشت: امیدوارم نمایندگان مجلس دهم برای ریاست مجلس از بین آقایان لاریجانی و عارف فردی را که تجارب کافی دارد انتخاب کنند.

منتخب مردم بویراحمد و دنا در مجلس دهم با تاکید بر اینکه امیدوارم فردی با سابقه و تجربه موفق برای رئیس مجلس آینده انتخاب شود، گفت: پیش بینی دقیقی از انتخاب رئیس مجلس ندارم ولی شانس لاریجانی برای ریاست مجلس بالا است.

وی در پاسخ به این سوال که به چه کسی برای رئیس مجلس رای می‌دهید، افزود: البته رای مخفی است و این سوال مثل این است که من به شما بگویم در انتخابات اخیر به چه کسی رای دادید.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • رامین بهادر گفت:

  سلام جناب زارعی
  شما فرموده بودید شانس آقای لاریجانی برا ریاست بیشتر است شما برا چی دیگه ؟شما که با حمایت اصلاح طلبان تشریف بردید بهارستان؟

 • بهشتی روی گفت:

  خوشحال بودم که یک بار به اخلاق حرفه ای پایبند بودین و نظر بنده را تایید فرمودید اونم بعد از یک ساعت حذف کردید. احتمالاً با تماس آقای زارعی اینکارو کردید.

 • ناشناس گفت:

  جناب زارعی شما که دم ازاصلاحات می زدین.حالا داری میگی تجربه یعنی لاریجانی پس معلومه که اصولگرا هستین و شعار الکی دادی و رای به عارف نخواهی داد.

 • سوشیانت گفت:

  وا اسفا به حال ما که نماینده شهرمون اونقدر جسارت سیاسی پیدا نکرده که با صراحت و شفافیت موضع خودشو مشخص کنه

 • نگین تاجی گفت:

  بگو لاریجانی و خلاص جناب زارع تو خودت هم بهتر میدانی که اصولگرای محضی و در انتخابات بویراحمد از اسم سید باقر و اصلاح طلبان سوء استفاده کردی آقای سید باقر موسوی تحویل بگیر

  • علی گفت:

   مقصر زارع نیست بلکه آقای سید باقر موسوی است که بخاطر منافع شخصی و گروهی خاص از اصلاحطلبان دست رد به سینه اجماع زد .

  • ناشناس گفت:

   اصلاح طلبا ؟>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1111

 • بهشتی روی گفت:

  با اظهار نظر، رای شما مشخص شد (شانس لاریجانی برای ریاست مجلس بالا است،..امیدوارم فردی با سابقه و تجربه موفق برای رئیس مجلس آینده انتخاب شود) . افکار و اندیشه شما به همان عقبه اصول گرایی شما برمیگردد.
  با رای به ظاهر اصلاح طلبان منفعت طلب به مجلس راه یافتید و حالا به آسیاب اصول گرایان آب میریزید..

پربازديد