تاریخ درج خبر : 1395/02/25
کد خبر : ۵۴۲۶۰۷
+ تغییر اندازه نوشته -

درگیری ادامه دار بزرگواری با خانواده هاشمی

نماینده چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی گفت: منظور آقای هاشمی از دستاوردهای برجام تحقیر، تهدید دشمن و بسته شدن درب‌های حج است.

به گزارش سایت استان به نقل از فارس، حجت‌الاسلام سید علی محمد بزرگواری با اشاره به اظهارات هاشمی رفسنجانی در دانشگاه آزاد قزوین مبنی بر شرمساری برخی‌ها پس از برملا شدن دستاوردهای برجام توسط دولت اظهار کرد: آقای هاشمی راست می‌گوید، اگر دولت این دستاوردها را که موجب تحریم بیشتر، تهدید و تحقیر دشمن بوده، برملا کند همه نزد خانواده‌هایمان شرمسار خواهیم شد.

وی ادامه داد: از دستاوردهای برجام این است که وقتی آقای ظریف وزیر خارجه جمهوری اسلامی و رأس محور مقاومت، قصد تسلیت گفتن شهادت فرمانده نظامی حزب‌الله لبنان را دارد با تهدید مقامات آمریکایی روبه‌رو می‌شود.

نماینده چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی به یکی دیگر از دستاوردهای برجام اشاره کرد و گفت: دستاورد دیگر این است که حکام بیابانگرد آل‌‌سعود با زبانی درازتر از گذشته در منطقه مشغول گرد و خاک کردن مقابل محور مقاومت هستند.

بزرگواری عنوان کرد: بسته شدن درب‌های حج بر روی ملت از دستاوردهای برجام است که رژیم عقب مانده سعودی را در مقابل ایران اسلامی قرار می‌دهد.

این نماینده مردم چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس اضافه کرد: با این تفاسیر و با ده‌ها و بلکه صدها ضرر و زیان دیگری که از رهگذر برجام نصیب ملت شده، باید گفت این دولت است که در برابر ملت باید شرمنده و شرمسار باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • کل کمری بیلهر خور گفت:

    نظریات بنده را چاپ نکردی در مورد بزرگواری سایت ترسو ..بهتر بگم شما خیلی از چماق بزرگواری ترسیده اید . بزرگواری 7 خرداد اوت میشود .

  • habib گفت:

    حداقل این چهار سال یک بار حرف حساب زده

  • سوشیانت گفت:

    جناب بزرگواری مثل اینکه دوستان هم عقیده حضرتعالی بودند که با بالا رفتن از دیوار سفارت عربستان دستاوردهایی برجام را لگدمال کرده و به قول شما درب حج به روی مردم بسته شد

پربازديد