تاریخ درج خبر : 1395/02/25
کد خبر : ۵۴۲۶۲۴
+ تغییر اندازه نوشته -

بزرگواری: بزرگ ترین دست آوردم جاده سرفاریاب یاسوج (باغچه سادات) بود

سیدعلی محمدبزرگواری نماینده مردم کهگیلویه بزرگ که روزهای پایانی مسئولیت خودراسپری می کند درحاشیه کلنگ زنی مدرسه ای که بنام فرزندش سیدروح الله بزرگواری نام گذاری شده است از۸سال نمایندگی اش دفاع کرد.

به گزارش سایت استان به نقل از صدای جنوب ،بزرگواری گفت خداراشاکرم که آنچه درتوان بود وان چه مقدوربود انجام دادم.

وی به برنامه ریزی برای گازرسانی به مناطق فاقد گاز و همچنین ابرسانی به ببشتر روستاهای بدون آب اشامیدنی اشاره کردوگفت برنامه ریزی برای گازقلعه رییسی ودیشموک و انجام امورات زیربنایی پتروشیمی وسیمان سپوی دهدشت مثل اب ،گازوبرق وهمچنین ابرسانی به پشته زیلایی ومندان وشهرستان شدن چرام ، ازمهم ترین اقداماتی بودکه توانستم برای مردم حوزه انتخابیه ام انجام دهم.

وی گفت خوراک پتروشیمی دهدشت ازگچساران وبیدبلندونهایتاازعسلویه تامین می شود و بایدمنتظرسرمایه گذارقوی دربخش خصوصی باشیم.

نماینده مردم درمجلس شورای اسلامی گفت مهم ترین دست اوردم دردوران نمایندگی، جاده سرفاریاب یاسوج(باغچه سادات)بود که این جاده جنوب کشوررابه گردش پذیرترین شهرستان استان یعنی شهرستان چرام وبویراحمدمتصل میکند.

وی به رونق کاروتلاش مردم دراین محوراشاره کردوافزود تنهاچیزی که نتوانستم انجام دهم وهمیشه هم ناراحت میشوم وضع بیکاری جوانان درخانواده هابود وعلیرغم تمام تلاش شرمنده بسیاری ازمردم وجوانان هستم.

حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری همچنین درخصوص در کلنگ‌زنی این پروژه خیرخواهانه با اشاره به نبرد دلیرانه مدافعان حرم در سوریه اظهار داشت: هر کس جنگ این سربازان را نادیده بگیرد خائن به امام زمان(عج) است.

نماینده مردم شهرستان‌های چهارگانه کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: شیعه مکتبی به نام عاشورا و امام حسین(ع) دارد و مدافعان حرم درس آموخته این مکتب هستند.

بزرگواری با اشاره به آموزه‌های دینی در انجام کارهای خیر تصریح کرد: خداوند فرموده است هر چه نزد شماست فانی است و هر چه نزد خدا است باقی است.

وی با بیان اینکه آن‌چه برای خدا داده شود جاودانه و باقی است، افزود: اگر کار برای رضای خدا از روی تظاهر باشد ریا می‌شود.

نماینده مردم شهرستان‌های چهارگانه کهگیلویه و بویراحمد، آشکار شدن برخی از کارهای خیر را در ترویج فر هنگ انفاق لازم دانست و گفت: گاهی انسان بخشی از داشته‌های خود را سری و مخفیانه در راه خدا می‌دهد و این نوعی معامله با خدا است.

وی با بیان اینکه آشکارا شدن برخی از کارهای خیر تظاهر و ریاکاری نیست،تصریح کرد: این مراسم برای ترویج فرهنگ انفاق و تشویق دیگران به انجام کار خیر تدارک دیده شده است.

بزرگواری، دیدگاه مردم درباره طلاکاری ضریح ائمه اطهار را مورد اشاره قرار داد و با بیان این‌که طلاکاری این ضریح‌ها از نذورات و هدایای مردمی و نه پول دولت است گفت: مردم به عشق به اهل بیت ضریح طلا برای ائمه اطهار می‌سازند.

وی با بیان اینکه باید شکرگزار خداوند باشم که توفیق انجام کارهای خیر را به من عطا فرموده است به اهدای یک باب منزل سازمانی مربوط به دوران نمایندگی خود در مجلس به مجمع خیرین مدرسه‌ساز اشاره و تصریح کرد: دست خالی به مجلس رفته و دست خالی از مجلس باز خواهم گشت.

سید روح‌الله بزرگواری فرزند فقید نماینده شهرستان‌های چهارگانه کهگیلویه و بویراحمدکه درارتش جمهوری اسلامی ایران خدمت می کرد پس از مرگش با اهدای اعضای خود به بیماران نیازمند جان دوباره بخشیده بود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

  • ح تقوی گفت:

    بزرگترین دستاورد بزرگواری یکی کاندیدا نشدن بود که درس خوبی به کاندیداهای همیشه در صحنه داد.درس دوم او سلامت نفس اخلاقی و مالی اش است. نشان داد که میتوان نماینده بود و سوء استفاده نکرد.درس سوم او همه را به یک چشم دیدن بود.بطوری که خویشاوندانش از دستش عصبانی بودند.

پربازديد