تاریخ درج خبر : 1395/02/26
کد خبر : ۵۴۲۷۲۴
+ تغییر اندازه نوشته -
اظهار نظر جدید بزرگواری درباره خانواده هاشمی رفسنجانی:

این خاندان برای ماندن در قدرت هر کاری انجام می دهند

نماینده چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد گفت: نشست فتنه‌گر 88 با بهائیان موضوع تازه‌ای نبوده و این افراد سال‌هاست که چنین نشست‌هایی دارند.
به گزارش سایت استان به نقل از فارس، حجت‌الاسلام سید علی‌محمد بزرگواری در خصوص نشست فائزه هاشمی با افرادی از فرقه بهائیت اظهار کرد: این موضوع تازه‌ای نیست و چنین افرادی سال‌هاست که چنین نشست‌هایی دارند.

وی گفت: در فتنه 88 وقتی بخشی از مردم را به کف خیابان‌ها آوردند بهائی‌ها و سلطنت‌طلب‌ها و منافقین بودند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی افزود: در فتنه 88 چنین فرد فتنه‌گری که امروز با بهائیان نشسته به همراه معاندین و افرادی از فرقه ضاله بهائیت موجب آن همه ضرر و خسران برای کشور شدند.

برزگواری افزود: کسانی که مردم را شهید کردند و مساجد را آتش زدند همین افراد بودند لذا امروز نشستن فتنه‌گر 88 با بهائی‌ها چیز تازه‌ای نیست.

وی گفت: اگر بخشی از مردم در آن فتنه اعتراضاتی داشتند، مساجد را آتش نمی‌زدند بلکه این کار بهائی‌ها و سلطنت‌طلبان با هدایت سران فتنه و فتنه‌گرانی مثل این فرد بودند.

بزرگواری افزود: روز عاشورا به مقدسات و امام توهین کردند و باید دانست این خاندان برای ماندن در قدرت و تثبیت جایگاه‌های خودشان هر کاری می‌کنند و امروز هم با بهائیان نشست دارند و عکس می‌گیرند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • ناشناس گفت:

  بنازم گل گفتی سید جان

 • محمد گفت:

  جناب بزرگواری دختر آقای هاشمی رفسنجانی 6 ماه هم بند این خانمی بودند که الان به دیدارش رفتند، اگر 6 ماه همنشینی اجباری مشکل نداشته همنشینی اختیاری چه مشکلی دارد؟؟

 • ناشناس گفت:

  سیدمگه نمیتونی برای یکبارکه شده دربرخوردبامسائل منطقی باشی رفسنجانی یاررهبروازاستوانه های انقلاب است دخترش اشتباهی کرده پدرهم گفت کاربدی کرده بایدجبران کنه خیلی ازمسئولین نظام درخانواده بچه های ناخلف داشته یادارندگاهااعدام همشدنداین دخترخانم هم اشتباهی کرده هرچندخودش گفته چندین ماه باهم دریک بندبودیم باتوجه به اینکه اغلب مراجع برطبق نجاست مشرک اینهاراهم مشرک میدونندچرایک مسلمان رابانها دریک بندحبس میکنند فائزه یه کارخلافی انجام داده کل خدمات هاشمی بایدزیرسئوال بره سیدجون دست برداربااین حرف وحدیث دنبال چه کاری یه کم به فکرمحرومین منطقه ات باش مگه خودتون نمیگیدپسرنوح وهمسرلوت یادت باشه

 • ناشناس گفت:

  مردم سال دیگه نشون خواهند داد که سه سال پیش چه اشتباهی مرتکب شده اند با انتخاب بدشو

 • احمد گفت:

  جناب بزرگواری اگر امثال رفسنجانی نبودند الآن امثال جنابعالی جرات حرف زدن نداشتید،آنان جاده ها را صاف و هموار کردند تا تازه به دوران رسیده ای مثل جنابعالی و دوستان تندرویتان هر روز به جای فکرتان فکتان کار کند،با وجود امثال شما نیاز به هیچ دشمن خارجی نیست چون مداوم تشنج ایجاد می کنید و باعث تفرقه می شوید،یک خواهش دارم از دین و مذهب برای رسیدن به خواسته های سیاسی و مادی خود و گروهتان مایه نگذارید و بیش از دین و مذهب را مورد ظلم قرار ندهید،تفسیر نادرست شما از دین بدترین ضربات را به دین وارد می کند،دانسته یا ندانسته اینکار را پشت سر هم تکرار می کنید،اگر از مردم حیا نمی کنید از خدا بترسید.

 • همتی گفت:

  کدام قدرت ؟ قدرتی نمانده در دست ایشان …
  اگر منظورت در دل مردم است که دمشان گرم و سراشان آباد!

 • زاپاتا گفت:

  ««این خاندان برای ماندن در قدرت و تثبیت جایگاه‌های خودشان هر کاری می‌کنند»»

  یکی از معدود حرف های درست آقای بزرگواری!

 • ناشناس گفت:

  ماندن این خانواده درقدرت چه ضرری برای جنابعالی دارد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • موسوی گفت:

  رفتار یک فرد چه ربطی به «خاندان» دارد؟

 • ناشناس گفت:

  اخسی بزرگواری حال ایکنوم بات بدون ترس گپته ایزنی

 • رحیمی گفت:

  جناب آقای بزرگواری این برای همه روشن است که آقای رفسنجانی خیلی گردن این انقلاب حق دارند.شما دلواپسان عزیز نمیخوتد یار غار این انقلاب باشین .پسر آقای رفسنجانی خطا کرده یا دخترشان ،این دلیل نمیشه نسبت به این روحانی بزرگوار توهین نمائید.شما از عملکرد هشت ساله خودتان دفاع کنید کهگیلویه خالی از سکنه شد

پربازديد