تاریخ درج خبر : 1395/02/27
کد خبر : ۵۴۲۷۵۶
+ تغییر اندازه نوشته -

تاجگردون: ماموریتی برای مذاکره در خصوص ریاست مجلس نداشته ام

یک نماینده اصلاح‌طلب مجلس شورای اسلامی گفت که ماموریتی برای مذاکره با علی لاریجانی درباره ریاست مجلس نداشته است.

به گزارش سایت استان، غلامرضا تاجگردون در گفت‌و‌گو با ایسنا با رد اخبار منتشره مبنی بر ماموریت عارف به محمدرضا تابش و غلامرضا تاجگردون برای مذاکره با علی لاریجانی درباره ریاست مجلس، اظهار کرد: من به عنوان دوست آقای لاریجانی و هم‌خط آقای دکتر عارف وظیفه دارم همگرایی بیشتر بین این دو بزرگوار را فراهم کنم و کسی که حداقل فرهنک مجلس را بشناسد این برداشت را نمی‌کند.

وی تاکید کرد: تعیین تکلیف برای مدیریت ارکان مجلس در پشت در بسته توهین به شعور نمایندگان است و این کف مجلس است که تعیین کننده خواهد بود نه یک جمع محدود.

این نماینده مجلس درباره نحوه تصمیم‌گیری فراکسیون‌های سیاسی مجلس درباره انتخابات هیات رییسه نیز خاطرنشان کرد: به نظرم با توجه به جو معتدل مجلس تصمیمات نهایی درباره انتخابات هیات رییسه فراتر از یک فراکسیون خاص (چه امید و چه اصولگرایان) خواهد بود.

تاجگردون همچنین با اشاره به برخی تلاش‌های صورت گرفته از سوی دو فراکسیون سیاسی مجلس دهم برای رقابت در انتخابات هیات رییسه مجلس، اضافه کرد: به هر حال رقابت‌ها به طور طبیعی در جریان است، اما نهایتا نمایندگان در صحن مجلس در این باره تصمیم خواهند گرفت.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد