تاریخ درج خبر : 1395/02/27
کد خبر : ۵۴۲۷۶۳
+ تغییر اندازه نوشته -

رحمانپور: همایش کارآفرینی و توسعه پایدار در استان برگزار می‌شود

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه دفتر امور بانوان استان برنامه‌های متعددی در راستای جایگاه بانوان اجرا و در دست اقدام داریم، گفت: خوشبختانه تاکنون اقدامات خوبی در حوزه زنان و خانواده صورت گرفته است.

به گزارش سایت استان، فریبا رحمان‌پور در ادامه از برگزاری همایش بزرگ کارآفرینی و توسعه پایدار در مرکز استان خبر داد و گفت: این همایش پنجم خردادماه با حضور مسؤولان کشوری برگزار می‌شود.

وی در ادامه تصریح کرد: همایش و توسعه پایدار با رویکرد شعار سال حضور معاون توسعه توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری، اطهره نژادی معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و مسؤولان ارشد استانی، مدیران، نماینده تشکل‌های مردم نهاد برگزار می‌شود.

این مسؤول اذعان کرد: در کنار برگزاری این همایش بزرگ نمایشگاه توانمندی‌های زنان کهگیلویه و بویراحمد برپا و مسؤولان کشوری از این نمایشگاه بازدید خواهند کرد.

رحمان‌پور در بخش پایانی سخنان خود از نهادها و دستگاه‌های اجرایی استان خواستار همکاری و تعامل بیشتبا دفتر امور بانوان و خانواده استانداری کهگیلویه و بویراحمد شد و گفت: امیدواریم در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» نامگذاری شده مسؤولان با هم‌افزایی هرچه تمام‌تر به این مهم دست یابند.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد