تاریخ درج خبر : 1395/02/28
کد خبر : ۵۴۲۸۵۳
+ تغییر اندازه نوشته -

واکنش موحد به شایعه استانداری خوزستان

سید محمد موحد نسبت به شایعه استاندار شدن خود واکنش نشان داد.

به گزارش سایت استان به نقل از راک نیوز، برخی سایت های محلی در کهگیلویه وبویراحمد درخبری نوشتند :
سناتور سید محمد موحد نماینده بهبهان در مجلس هشتم و از مدیران اسبق ارشد قضایی استان خوزستان دیداری با رحمانی فضلی وزیر کشور داشته است و مباحثی نیز پیرامون استانداری خوزستان مابین آنها مطرح شده است. بنا بر برخی شنیده ها سید محمد موحد نیز از گزینه های تصدی سکان استانداری خوزستان می باشد. حامیان موحد بر این باورند که ایشان با توجه به شناخت نسبی و تعاملات عمیق با مردم خوزستان می تواند گزینه ای معتدل برای استانداری خوزستان باشد. هرچند برخی تحلیل گران سیاسی نیز معتقدند که موحد چنین منصبی را نمی پذیرد، چرا که در سطح کلان پیشنهاداتی جالب در حد معاونت وزارتخانه و ریاست سازمانها به او داده شده است.
سید محمد موحد کاندیدای لیست جبهه تدبیر و توسعه ایران اسلامی (اعتدال گرایان حامی دولت تدبیر و امید) در حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ در انتخابات مجلس دهم بود.
وی روابط نزدیکی با حزب کارگزاران سازندگی و احزاب اعتدال گرای نزدیک به دولت دارد و از نزدیکان فکری آیت الله هاشمی رفسنجانی محسوب می شود.
پس از استعفای مقتدایی استاندار سابق خوزستان و تا تعیین استاندار جدید، فرج الله خبیر معاون سیاسی و اجتماعی استانداری خوزستان سرپرستی این استانداری را برعهده دارد.
درپی انتشار این خبر ، حجت السلام موحد درگفتگو با راک نیوز ، چنین خبری را تکذیب نمود.نماینده اداور مجلس شورای اسلامی افزود : چنین خبری صحت ندارد.
گفتنی است برخی منابع از مطوری زاده نماینده ادوار مردم خرمشهر درمجلس نام برده اند.دربازارگمانه زنی های سیاسی از علی افراشته،نیکبخت،جادری،افشانی بعنوان گزینه های احتمالی نام برده میشود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • چرام گفت:

  زنده باد زاپاتا

 • مطلع گفت:

  افراشته و نیکبخت
  هه هه هه
  اینا کیلو چند. داداش موحد حالا یه چیزی
  افراشته و نیکبخت …. کی باشند؟!!!

 • ناشناس گفت:

  این افرادی که متعصبانه صحبت میکنند ی مشت ….. و فرصت طلب موحد کیلو چنده دیگه.?

 • زاپاتا گفت:

  1- از بدبختی ماست که امثال تفکر آقای موحد هنوز در سازوکارهای مدیریتی و اجرایی نهادها و سازمان های ما قرار بگیرند.. 16 سال عقب ماندگی و محرومیت بیشتر و سوختن فرصت های زیاد یک منطقه دستاورد چنین نوع نگرش هاست.. نگرشی کار شخصی برای نزدیکان و اقربای خود را دستاورد می شمارد درواقع یعنی تفکر رانتی را دستاورد می شمارد.. این تفکر هنوز در این نظام می خواهد تنفس مدیریتی و اجرایی بکند..باعث تاسف است!
  2- شخص پرستی آفت منطفه ماست..صفت سناتور باعث فخر پنداشته می شود.. البته باید دید آیا همان اقربای شاغل رانتی این شخص پرستی ها را دنبال می کنند یا مردم عادی منطقه؟
  3- بحسب تاریخ یاد گفتار و منش سردار اسعد بخیر

پربازديد