تاریخ درج خبر : 1395/02/28
کد خبر : ۵۴۲۸۶۰
+ تغییر اندازه نوشته -

تاجگردون: هجمه های مختلف علیه دولت از تریبون نماز جمعه نگران کننده است

منتخب مردم گچساران و باشت در مجلس دهم شورای اسلامی بیان کرد: هجمه‌های وسیع و مختلفی که از تریبون‌های مهم نظیر مجلس و نماز جمعه‌ها علیه دولت بیان می‌شود، نگران‌کننده است.

به گزارش سایت استان، غلامرضا تاجگردون، منتخب مردم گچساران و باشت در مجلس دهم شورای اسلامی در گفت‌وگو با آنا، درباره برخی اظهارات مبنی بر تک‌دور‌ه‌ای شدن دولت روحانی اظهار کرد: در دوره ریاست جمهوری آقای احمدی‌نژاد نیز چنین مباحثی مطرح می‌شد و هیچ فردی تصور این را هم نمی‌کرد که وی بار دیگر رأی بیاورد البته قیاس مع‌الفارقی است که بخواهیم آقای روحانی را با محمود احمدی‌نژاد هم‌تراز کنیم.

وی در ادامه افزود: شرایط امروز کشور و دولت تدبیر و امید به‌گونه‌ای است که مخالفان به نحو احسن به نفع خودشان از آن‌ها استفاده می‌کنند.
به گفته تاجگردون، متأسفانه تمام این عوامل دست به دست هم داده است تا چنین تصوراتی برای مخالفان دولت به وجود بیاید؛ البته اگر واقع‌نگر هم باشیم دولت آقای روحانی نیز پاسخ قاطعی به ابهامات موجود نمی‌دهد.

این نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه «مردم تندروها را شناخته‌اند و شخصی هم سخنان تندروها را باور ندارد»، تأکید کرد: به عقیده من هجمه‌های وسیع و مختلفی که از تریبون‌های مجلس و برخی نماز جمعه‌ها علیه دولت بیان می‌شود، نگران‌کننده است. در حالی‌که تریبون‌ نماز جمعه مختص به یک فرد یا جناحی نیست بلکه به تمام ملت تعلق دارد.

وی ادامه داد: متأسفانه، من از تریبون‌های نمازجمعه برخی شهرستان‌ها شاهد بوده‌ام که به صراحت گفته‌اند دولت آقای روحانی تک‌دوره‌ای می‌شود و در اینجا این پرسش مطرح است که چرا این سخنان از چنین تریبون‌هایی به مردم گفته می‌شود؟

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد