تاریخ درج خبر : 1395/02/29
کد خبر : ۵۴۲۹۰۱
+ تغییر اندازه نوشته -

افتتاح پارک چشمه‌نباتی یاسوج تا شهریورماه سال‌جاری

شهردار یاسوج گفت: پارک چشمه‌نباتی شهر یاسوج را تا پیش از شهریورماه امسال افتتاح خواهیم کرد.
به گزارش سایت استان به نقل از فارس، محمدعلی جاوید عصر امروز در بازدید استاندار کهگیلویه و بویراحمد از برخی طرح‌های عمرانی شهر یاسوج اظهار کرد: یکی از کارهای مهم شهرداری یاسوج ایجاد فضای بیشتر پارک‌ها در این شهر برای خدمات‌دهی بهتر و بیشتر به مردم و مسافران است.

جاوید بیان کرد: اکنون در نقاط مختلف شهر یاسوج مشغول به ساخت پارک‌ هستیم که یکی از آن‌ها پارک چشمه نباتی است.

شهردار پایتخت طبیعت ایران گفت: این شهر بیش از پیش به فضاهای سبز و پارک نیاز دارد تا بتواند به گردشگران بی‌شماری که به این شهر در فصول مختلف سال می‌آیند به خصوص در فصل تابستان خدمات‌دهی کند.

وی با بیان این که در صورت رفع مشکلات، پارک چشمه نباتی شهر یاسوج را پیش از فرا رسیدن شهریور امسال افتتاح خواهیم کرد، افزود: در این پارک برخی امکانات از جمله رستوران و آلاچیق‌ها و سکوسازی در نظر گرفته شده است.

جاوید افزود: یکی دیگر از کارها این است که چشمه‌ها را در این پارک احیا کنیم و این مکان به یکی از اماکن تفریحی خوب شهر یاسوج تبدیل شود.

وی یکی دیگر از مشکلات را مربوط به روشنایی این اماکن ذکر کرد و گفت: از همکاران در شرکت توزیع نیروی برق استان انتظار داریم شهرداری را در زمینه روشنایی پارک‌ها یاری دهند.

شهردار مرکز استان با بیان این که روشنایی آبشار یاسوج را با 100 میلیون تومان اجرا خواهیم کرد گفت: اگر شرکت توزیع نیروی برق در تأمین کابل مورد نیاز با ما همکاری کند بقیه کارها از جمله نصب پایه‌ها و ایجاد کانال‌ها و همچنین لامپ‌ها را شهرداری انجام خواهد داد.

جاوید گفت: یکی دیگر از کارها ایجاد پارکینگی در کنار استادیوم تختی شهر یاسوج است که کمک زیادی به کم کردن حجم ترافیک در سطح شهر خواهد کرد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد