تاریخ درج خبر : 1395/02/31
کد خبر : ۵۴۲۹۷۵
+ تغییر اندازه نوشته -

سید باقر موسوی: غلام محمد زارعی بهترین گزینه بود

نماینده ادوار پنجم و ششم مردم بویراحمد و دنا در مجلس گفت: غلام محمد زارعی در بین سایر کاندیدهای بویراحمد و دنا بهترین انتخاب بود.
به گزارش سایت استان به نقل از کبنانیوز، سید باقر موسوی جهان آباد در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره انتخابات بویراحمد و دنا اظهار کرد: در بین کاندیدهای بویراحمد و دنا در انتخابات مجلس دهم غلام محمد زارع بهترین گزینه بود که مردم نیز این انتخاب را کردند.
وی در ادامه با بیان اینکه در دولت گذشته با اعتبارات زیادی روبرو بودیم بیان کرد نمایندگان گذشته این دو شهرستان با وجود اعتبارات زیاد نتوانستند کاری برای بویراحمد و دنا انجام دهند.
photo_2016-05-21_08-57-03
موسوی جهان آباد افزود: انتظار می رود مردم و مسوولان با تعامل و وحدت در راه توسعه استان و شهرستان های بویراحمد و دنا گام بردارند.
وی همچنین در پاسخ به سوالی در خصوص انتصاب وی در وزارت راه و شهرسازی افزود: اطلاعی ندارم.
اخیرا در رسانه ها از انتصاب سید باقر موسوی جهان آباد در وزارت راه و شهرسازی خبر داده بودند که وی در گفتگو با خبرنگاران این موضوع را تکذیب نکرد و گفت اطلاعی ندارم. به نظر می رسد پیشنهاداتی به وی داده شده باشد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

 • یاسوج گفت:

  اقای موسوی حقش را گرفت الان دیگه سخنرانی کند یا نکند برای زاع اهمیت ندارد چون ……

 • بهشتی روی گفت:

  خواهشاً دیگه لقب سید اصلاحات را به ایشان نسبت ندهید. در برهه ای که همه کشور دست به دست هم دادن و برای پیروزی لیست امید تلاش می کردند ایشان نه تنها از جریان اصلاح طلبی حمایت نکرد بلکه با حمایت تمام قد از جریان رقیب باعث شکت اصلاح طلبان شد و با این کار تمام هویت سیاسی بجا مانده از دوره پنجم و ششم خود را قربانی منافع شخصی خود نمود..

 • محسن گفت:

  پس همه شایعات در مورد سید ………….. صحیح بود خدا به داد بویراحمد برسد

 • استقلال قهرمان اسیا گفت:

  زنده باد حاج زارع

 • یاسوجی گفت:

  مه هم گپ زی

پربازديد