تاریخ درج خبر : 1395/02/31
کد خبر : ۵۴۳۰۱۷
+ تغییر اندازه نوشته -

فرصت نابرابر کهگیلویه و بویراحمد با سایر استان‌ها در مسیر توسعه

رئیس اتاق بازرگانی یاسوج به فرصت نابرابر کهگیلویه و بویراحمد با سایر استان‌ها در مسیر توسعه اشاره کرد و گفت: دولت‌ها باید مناطق کمتر برخورداری مانند کهگیلویه و بویراحمد را مورد توجه قرار می‌دادند.
به گزارش سایت استان به نقل از فارس، جبار کیانی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به لزوم توجه بیشتر به بخش خصوصی برای توسعه استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: در همه جای دنیا بخش خصوصی در امر توسعه قبل از هر چیز مورد حمایت قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه در استان کهگیلویه و بویراحمد آن گونه که باید این بخش توسط مسؤولان مورد توجه قرار نمی‌گیرد، افزود: برای مثال در حوزه اقتصاد مقاومتی باید بخش خصوصی را وارد میدان کرد و با حمایت بیشتر از این حوزه به فرمان مقام معظم رهبری جامه عمل پوشاند.

رئیس اتاق بازرگانی یاسوج افزود: یکی از مشکلات به فرصت‌های نابرابر استان ما با سایر استان‌ها برمی‌گردد.

وی گفت: به دلیل همین فرصت‌های نابرابر است که در بخش‌های مختلف از جمله در کشاورزی و صنعت و گردشگری از سایر استان‌هایی که به مراتب از ما داشته‌ها و استعداد و ظرفیت کمتری دارند فاصله داریم.

کیانی بیان کرد: یکی از راه‌ها و محورهای توسعه هر استان صادرات است که اکنون در استان وضعیت صادرات خوب نیست و باید بسترها و زیرساخت‌های لازم را برای صادرات تولیدات ناب استان فراهم کنیم.

وی گفت: تولید به معنای کنونی هیچ کمکی به توسعه استان نمی‌کند بلکه کهگیلویه و بویراحمد برای توسعه هر چه بیشتر و گام نهادن در مسیر توسعه پایدار نیاز به تولیدات صادرات‌گرا دارد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد