تاریخ درج خبر : 1395/02/31
کد خبر : ۵۴۳۰۱۸
+ تغییر اندازه نوشته -

اظهارات تاجگردون در رابطه با حمایت سید محمد خاتمی از محمد رضا عارف

رئیس کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس نهم درباره صحبت های محمدرضا خاتمی در خصوص حمایت سیدمحمد خاتمی برای ریاست مجلس اظهار نظر کرد.

به گزارش سایت استان به نقل از ایلنا غلامرضا تاجگردون گفت: من از زمان مجلس ششم آقای عارف را از نزدیک می‌شناسم و برخلاف آن‌چه بیان می‌شود، ایشان فردی بسیار آرام، معتدل و بی‌تنش است و شاید کسانی که به دنبال ایجاد تنش هستند، بیش از دیگران نگرانی دارند که عارف به ریاست مجلس دهم برسد.

اجماع اکثریت برگزیدگان در مجلس دهم بر روی ریاست عارف است

نظر من این است که کسی نباید در مسائل داخلی مجلس دخالت کند. چراکه این افراد نماینده مردم هستند و اگر بخواهند نظر بزرگان را بدانند، می‌توانند شخصاً با آن‌ها مشورت کنند.

آقای سیدمحمدخاتمی مسقیماً اعلام‌نظر نکردند، بلکه آن‌چه مطرح شد، از سوی برادر ایشان یعنی آقای محمدرضا خاتمی اعلام شد.

سازوکار مدیریت مجلس با دیگر نهادها متفاوت است، به عنوان مثال، همان‌طور که آقای لاریجانی در مدیریت مجلس، بسیار خوب عمل می‌کند، آقای عارف نیز در مدیریت سازمانی منحصر به فرد بوده‌است. البته تمامی این مسائل نسبی است.

مدیریت، نیاز به توانایی‌های شخصی دارد. همان‌گونه که آقای لاریجانی بدون سابقه حتی یک‌روز نمایندگی مجلس، به یک‌باره در مجلس هشتم به ریاست مجلس رسیدند و عملکرد خوبی هم داشتند و فکر می‌کنم دکتر عارف نیز چیزی کم ندارد و به‌خوبی قادر به مدیریت مجلس خواهد بود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد