تاریخ درج خبر : 1395/03/01
کد خبر : ۵۴۳۰۵۱
+ تغییر اندازه نوشته -

بهترین جشن نیمه شعبان!

“رود سمه” اسم روستایی که به تازگی به گوش من ریشو، که بزرگترین نشانه حزب اللهی بودن من همین مقدار مو و تسبیحی است که سبوح قدوسی میگویم و کیفور می شوم از این ذکر و زیارت عاشورایی شب دوشنبه در مسجد می خوانم و در نماز جمعه شعار مرگ بر امریکا میدهم، اما از ولی نعمتان انقلاب و کوخ نشینان دیشموک و رودسمه و جاورده و ده انجیری بی خبرم و نمیدانم که پنجاه روز است که پل ارتباطی روستای”روستای رودسمه” قطع است و ماشینی از آن نمی تواند عبور کند و مجبوراند که از آب پرفشار رودخانه عبور کنند که به گفته اهالی روستا تعدادی”انسان” در همین رودخانه غرق شده و کشته شدند!

یکی از اهالی روستا می گفت: آقای محمد موحد«نماینده16ساله کهگیلویه بزرگ» زمان تبلیغات انتخابات مجلس 94 به روستا آمد و گفت اگر پیروز کارزار انتخابات شوم، این مشک را از شانه این زن برمیدارم!!

حاج اقای موحد در 16سال نمایندگی چرا این کار را برای این زن مستضعف انجام ندادید که در زمان تبلیغات انتخابات برای جمع اوری رأی این حرف را گفتید؟!

مردمی که  در این اوج فقر و بدبختی هنوز هم دیوارهای خانه شان مزین به عکس امام خمینی”ره” است!

دستگاههای فرهنگی و هیئات مذهبی جمهوری اسلامی ایران با چه رویی قصد دارید جشن میلاد امام زمان”عج” (روز جهانی مستضعفین) را برگزار کنید؟! برای مستضعفین کهگیلویه و بویراحمد چه کرده اید؟

آیا می دانید همین روزهای اخیر دختر بچه ای دوازده سیزده ساله، در دیشموک خودکشی کرد و جسد او را با موتور سیکلت به درمانگاه منتقل کردند؟!

می خواهیم در شب نیمه شعبان به امام کوخ نشینان و مستضعفین چه بگوییم؟

بگوییم که روستای رودسمه 50روز است راه ارتباطیشان قطع است و ما سکوت مرگبار کرده ایم؟!

بگوییم که مردم به دلیل نبود آب آشامیدنی مجبورند، آب رودخانه را در منابع ذخیره کنند تا گل و لای آن ته نشین شود و بعد بخورند؟

مسئولین کهگیلویه! بهترین جشن نیمه شعبان را با ساخت پل ارتباطی برای مردم خون گرم و انقلابی”رودسمه” برگزار کنید!

جریان عدالت خواه استان “محروم” کهگیلویه و بویراحمد

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد