تاریخ درج خبر : 1395/03/02
کد خبر : ۵۴۳۱۲۳
+ تغییر اندازه نوشته -

انتقاد بی سابقه رئیس اداره ورزش کهگیلویه از بی‌مهری اعضای شورای اداری به جوانان+تصاویر

به مناسبت هفته جوان وبه همت معاونت فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان استان واداره ورزش وجوانان شهرستان از ۱۰ ورزشکار جوان برتر شهرستان کهگیلویه تجلیل شد.
به گزارش سایت استان به نقل از فارس،با حضور دکتر شاکری معاونت فرهنگی وجوانان اداره کل ورزش و جوانان استان ،تعداد کمی از مسئولین ادارات شهرستان ،پیشکسوتان ورزش،هیئت های ورزشی و ورزشکاران ،جشنواره جوانان امید و تجلیل از نخبگان جوان و ورزشکار در روز شنبه یکم خرداد در فرهنگ سرای ارشاد دهدشت برگزار گردید.

مطالبات به‌حق جوانان در هیاهوی ورزش گم شد!/ جوانان قربانی ادغام وزارت ورزش و جوانان
سید رحمت‌الله شاکری در این آئین مشکلات حوزه جوانان را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: معاونت فرهنگی و جوانان به دلیل شرایط موجود نمی‌تواند امور جوانان را ساماندهی کند.
معاون فرهنگی اداره‌کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: این معاونت بودجه‌ای برای رسیدگی به مشکلات قشر جوان ندارد و تنها جهت هماهنگی با دستگاه‌ها در پیگیری پاره‌ای امور راه‌اندازی شده است.
وی افزود: با این وجود معاونت فرهنگی و جوانان توانسته مسابقات قرآن و تجلیل از نخبگان جوان را به کمک دستگاه‌های اجرایی برگزار کند.
شاکری با بیان این‌که ادغام وزارت ورزش و جوانان کاری اشتباه بوده است، افزود: کسانی‌که این ادغام را ایجاد کردند کشیدن هدفشان خط بطلان بر جوانان بود.
وی، جوانان را قربانی ورزش در این ادغام دانست و گفت: این وصله ناجور باعث شده جوانان در هیاهوی ورزش گم و مطالبات آن‌ها نادیده گرفته شود.
این مسؤول با بیان این‌که مشکلات حوزه جوانان را در همه جلسات داد زدیم، غیبت فرماندار در همایش تجلیل از نخبگان جوان را قابل تأمل دانست و گفت: انتظار می‌رود مدیر ارشد اجرایی این شهرستان مشکلات و مطالبات جوانان را در جلسات استانی به گوش استاندار برساند.

مدیرانی که در جلسه شورای اداری با طبع خاطر چنان دم از جوانان و ورزش می‌زدند که گویی تمامی هزینه‌های خود را صرف این امور می‌کنند، کجا هستند؟
سید مسعود تقوی‌نژاد نیز دراین آیین تجلیل از بی‌مهری اعضای شورای اداری به جوانان انتقاد کرد و اظهار داشت: بارها در مراسم‌های ورزشی این گله‌مندی را ابراز داشتیم ولی به جایی نرسید.
رئیس اداره ورزش و جوانان کهگیلویه تصریح کرد: مدیرانی که در جلسه شورای اداری با طبع خاطر چنان دم از جوانان و ورزش می‌زدند که گویی تمامی هزینه‌های خود را صرف این امور می‌کنند، کجا هستند؟
تقوی‌نژاد با بیان این‌که شعار سال را فقط در حرف تکرار می‌کنیم، افزود: ۳۵ سال است شعار سال را ادامه می‌دهیم و عملی نمی‌کنیم.
این مسؤول بیان کرد: از ۶۰ مدیر برای حضور در این محفل که به مناسبت گرامیداشت هفته جوان و به پاس قدردانی از افتخارآفرینی جوانان شهرستان است دعوت شده اما کمتر از ۱۰ نفر حضور پیدا کردند.
تقوی‌نژاد حضور فیزیکی مسؤولان در چنین برنامه‌ای را نشانه بها دادن به این جوانان دانست و افزود: البته تعدادی از مدیران،همواره در برگزاری مسابقات و مناسبت‌ها یار و یاور ما بوده و هستند و جای تقدیر دارد.
وی با اشاره به برنامه‌های هفته جوان در شهرستان، برگزاری جشنواره جوانان امید و تجلیل از نخبگان ورزشی سوق و دهدشت را از جمله این برنامه‌ها برشمرد و گفت: قدردانی از زحمات مربیان ورزشی حق آنان است و در برنامه دیگری از زحمات این قشر تجلیل خواهد شد.
در پایان این جشنواره از ۱۰ ورزشکار برتر با اهدای لوح تقدیر و جوایزی تجلیل شد.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد