تاریخ درج خبر : 1395/03/02
کد خبر : ۵۴۳۱۳۹
+ تغییر اندازه نوشته -

معافیت کشاورزان از پرداخت بهای برق مصرفی در استان

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد از معافیت کشاورزان از پرداخت بهای انرژی مصرفی متناسب با ایام همکاری با این شرکت خبرداد.

به گزارش سایت استان به نقل از خبردنا ، ” مهندس داود راهزادی ” در حاشیه بازدید از برخی مشترکین کشاورزی در دنا گفت: مشترکین کشاورزی که متناسب با ایام همکاری در زمینه مصرف انرژی صرفه جویی کنند از معافیت پرداخت بهای انرژی مصرفی برخوردار می شوند.

وی با تشریح چگونگی این معافیت، اظهارداشت: مشترکین کشاورزی اگر در ساعات پیک بار یعنی از ساعت 19 تا 23 شب تنها بمدت چهارساعت اقدام به مصرف انرژی نکنند از پرداخت بهای انرژی مصرفی متناسب با ایام همکاری معاف خواهند شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد گفت:‌ مشترکین برق با تعرفه بخش کشاورزی در ازای مصرف نکردن برق در این چهارساعت می توانند 20 ساعت از برق رایگان استفاده کنند.

راهزادی افزود: درصورتی که مشترکین برق تعرفه کشاورزی همکاری لازم را از خود نشان دهند علاوه براینکه از برق رایگان بهره مند می شوند از پاداش ریالی نیز برخودار خواهند شد.

وی از مشترکین باتعرفه کشاورزی در کهگیلویه و بویراحمد خواست این فرصت را از دست ندهند و در ساعات پیک مصرف یعنی ساعات 19 تا 23 شب از مصرف برق خودداری تا از 20 ساعت برق رایگان و پاداش ریالی بهره مند شوند.

تعداد مشترکین بخش کشاورزی در کهگیلویه و بویراحمد 2 هزار و 57 فقره است.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد