تاریخ درج خبر : 1395/03/02
کد خبر : ۵۴۳۱۶۹
+ تغییر اندازه نوشته -

استخدام 225 نفر در بخش بهداشت و درمان کهگیلویه و بویراحمد + رشته های مورد نیاز

معاون توسعه مدیریت و منابع نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری آزمون استخدامی (پیمانی ) و جذب 225 نفر در بخش بهداشت و درمان کهگیلویه و بویراحمد در سال جاری خبر داد.
به گزارشسایت استان به نقل از صبح زاگرس، امام بخش قائدی افزود:حوزه بهداشت و درمان یکی از مهم‌ترین حوزه‌های تأثیرگذار در جامعه بوده که بهبود خدمات‌رسانی در این بخش در دستور کار قرار دارد.
وی سلامت را عامل مهم در توسعه جامعه عنوان کرد و ایجاد زیرساخت‌های لازم برای ارتقای کمی و کیفی خدمات‌رسانی در بخش بهداشت و درمان را مهم و مؤثر دانست.
قایدی با اشاره به برگزاری آزمون استخدامی بهداشت و درمان بیان کرد: ثبت نام این آزمون 17 خرداد سالجاری به مدت 8روز از طریق سایت دانشگاه علوم پزشکی استان انجام می شود.
وی ادامه داد: این آزمون در اواخرمرداد ماه امسال برگزار و طی آن 225 نیروی بهداشتی و درمانی استخدام می‌شوند.
قائدی شرکت نیروهای قراردادی بهداشت و درمان کهگیلویه و بویراحمد در این آزمون استخدامی را بلامانع عنوان کرد.
معاون توسعه مدیریت و منابع نیروی انسانی دانشگاه علوم پزشکی استان تصریح کرد: برای بکارگیری 7نفر از نیروی های پیمانی غیر مرتبط با رشته‌های بهداشت و درمان نیز همزمان با دیگر رشته های آزمون برگزار می شود که پذیرفته شدگان در این آزمون به صورت پیمانی استخدام می شوند.
رشته های مورد نیاز در آزمون استخدامی
دکتر قائدی رشته های مورد نیاز در این آزمون را پزشک، مامایی، پرستار، کارگزین، اتاق عمل، پرتوشناس(رادیولوژی)، تجهیزات پزشکی، فوریت های پزشکی، ارتباطات و فناوری، مبارزه با بیماری ها، بهداشت محیط، بهداشت خانواده و آزمایشگاه عنوان کرد.
به گزارش صبح زاگرس این آزمون تحت نظارت سازمان سنجش کشور 29 مرداد سال جاری طی دو مرحله عمومی، اختصاصی و مصاحبه برگزار می شود.

خبرهای مرتبط

در صورتی که نظر ارسالی شما طولانی شود، با تأخیر بررسی و تأیید می‌شود.

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

پربازديد